شهردار لیورپول: دربی باید در گودیسون پارک برگزار شود

جو اندرسون، شهردار لیورپول، اعلام کرد که دیدار لیورپول و اورتون در دربی مرسی ساید که ممکن است به قهرمانی قرمزها منجر شود، باید طبق برنامه در گودیسون پارک برگزار شود....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند و با تنها دو پیروزی دیگر، قهرمانی شان در رقابت های این فصل قطعی خواهد شد.

اما اگر منچسترسیتی در اولین دیدارش بعد از شروع دوباره رقابت ها مقابل آرسنال شکست بخورد، قرمزها فرصت خواهند داشت تا با پیروزی در دربی مرسی ساید، قهرمانی شان را یک هفته زودتر جشن بگیرند.

گفته می شود ممکن است برای جلوگیری از تجمع هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه گودیسون پارک، این بازی در ورزشگاه بی طرف برگزار شود اما شهردار لیورپول که پیش از این مخالف شروع دوباره رقابت ها بود، اکنون اعلام کرد که این بازی می تواند بدون مشکل در گودیسون پارک انجام شود.

او به اتلتیک گفت:" ما نسبت به ۴ هفته قبل در موقعیت بهتری هستیم و توانستیم این را به مردم منتقل کنیم که چرا مهم است که کسی در اطراف ورزشگاه تجمع نکند. ما این فرصت را داشتیم که با هواداران صحبت کنیم و باشگاه ها هم نقش خودشان را ایفا کردند و به هواداران پیام دادند که باید از ورزشگاه ها دور بمانند.

هر دو باشگاه این را به طور مشخص اعلام کردند. یورگن کلوپ هم این را بیان کرد. بنابراین، من مشکلی با برگزاری بازی ها در ورزشگاه های خانگی ندارم؛ هم دربی در گودیسون پارک و هم بازی های لیورپول در آنفیلد."

تگ ها


اورتون لیورپول