شهر اهواز خانه دوم استقلال است/ بازی برای ما سخت خواهد بود

اهواز- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه شهر اهواز خانه دوم استقلال است، گفت: بسیار خوشحالم که اولین بازی خارج از خانه را در استانی به نام خوزستان و برگزار می‌کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش در هفته دوم لیگ برتر با بیان اینکه هر دو تیم استقلال و فولاد مدعی قهرمانی در لیگ امسال هستند، اظهار کرد: بازی برای دو تیم سخت خواهد بود و امیدوارم فردا با یک بازی خوب هم طرفداران استقلال را در سراسر جهان و هم در خوزستان خوشحال کنیم.

وی با بیان اینکه فولاد خوزستان از بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است، افزود: امیدوارم بازی فردا به دور از مسائل حاشیه‌ای که بخواهد پیش بیاید، شاهد یک بازی سالم و زیبا باشیم و درنهایت برنده این بازی باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه پنجره نقل و انتقالاتی باز شده است و فردا می‌توانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم، اظهار کرد: بازیکنان ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و از نظر روحی شرایط خوبی را دارند و امیدوارم فردا با دست پر به تهران برگردیم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

وی تصریح کرد: محمد نادری، سید احمد موسوی و سیاوش یزدانی را در اختیار نداریم اما نگرانی خاصی بابت این موضوع نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، بازی تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال ایران