شهر خودرو 1 - 0 پرسپولیس/ پیروزی یاران یحیی در دوئل سرخ‌ها

شهر خودرو در دیداری از هفته ششم لیگ برتر در روزی که میزبان پرسپولیس بود موفق شد این تیم را شکست دهد....

شهر خودرو در دیداری از هفته ششم لیگ برتر در روزی که میزبان پرسپولیس بود موفق شد این تیم را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مدال، در یکی از دیدارهای هفته ششم لیگ برتر، پرسپولیس عصر امروز میهمان شهر خودرو بود و در نهایت مقابل این تیم مغلوب شد.

بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد و سرخ‌ها در همان دقایق ابتدایی می‌توانستند روی اشتباه رحمتی دروازه شهر خودرو را باز کنند. شهر خودرو نیز در ادامه حملاتی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد و در یک صحنه تیرک دروازه این تیم را هم به لرزه درآورد. شوت‌های از راه دور برنامه پرسپولیس برای رسیدن به گل در نیمه نخست این بازی بود و شهر خودرو نیز روی ارسال‌ها و قوای بازیکنانی چون شاکری روی توپ‌های بلند حساب ویژه باز کرده بود. حملات دو تیم در نیمه نخست سودی برای شهر خودرو و پرسپولیس نداشت و بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد و سرخ‌ها برنامه ویژه برای پرس از جلو داشتند. شهر خودروهایی نیز به دنبال نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس از کانال‌های کناری بودند. بازی با همین روند در جریان بود و در نهایت شهر خودرو در آخرین لحظات بازی روی یک کرنر ارسالی توسط فرشاد فرجی به گل رسید تا این بازی با برتری شهر خودرو به پایان رسید تا سرخ‌پوشان مشهدی پیروز این بازی لقب بگیرند.

با این پیروزی 13 امتیازی شد و و پرسپولیس 9 امتیازی باقی ماند.

ببینید:
خلاصه بازی شهرخودرو 1 - 0 پرسپولیس/ ویدیو
شهر خودرو 1 - 0 پرسپولیس/ پیروزی یاران یحیی در دوئل سرخ‌ها

 

تگ ها


گزارش بازی شهر خودرو پرسپولیس هفته ششم لیگ نوزدهم هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هفته ششم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال