شهر خودرو 1 - 0 گل‌گهر/ پرواز شاگردان یحیی به صدر

شهر خودرو با پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان در دیداری معوقه از هشتم لیگ برتر به صدر جدول صعود کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر، شهر خودرو در روزی که میزبان گل‌گهر سیرجان بود با حساب یک بر صفر موفق به کسب پیروزی شد.

گل‌گهر با ترکیبی تدافعی در این بازی به میدان رفته بود و شاگردان جلالی به دنبال یک امتیاز بازی بودند. بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم این امین قاسمی‌نژاد بود که با یک ضربه دیدنی شاگردان یحیی گل‌محمدی را پیش انداخت. بازی در نهایت با همین یک گل به سود شهر خودرو به پایان رسید.

این برد هفتمین پیروزی فصل شهر خودرو بود و با این نتیجه این تیم مشهدی 23 امتیازی شد تا بالاتر از سپاهان در صدر جدول لیگ برتر قرار بگیرد. گل‌گهر نیز پنجمین شکست فصل خود را تجربه کرد تا همچنان با 5 امتیاز در رده پانزدهم جدول حضور داشته باشد.

حواشی بازی:

* پیش از آغاز بازی بهنام برزای و عبدالله حسینی که سابقه حضور در شهر خودرو را داشتند با مجتبی سرآسیایی مدیر تیم شهر خودرو و مهدی رحمتی دروازه‌بان این تیم دیدار کردند.

* با وجود تعطیلی امروز اما استقبال خوبی از این بازی صورت نگرفت و این مسأله تعجب بازیکنان شهر خودرو را در پی داشت. 

* قبل از آغاز بازی میلاد فراهانی، عبدالله حسینی و بهنام برزای سه بازیکن تیم گل ‌گهر سیرجان به سمت نیمکت شهر خودرو آمده و با یحیی گل‌محمدی خوش و بش کردند. 

* سروش رفیعی و مهدی رحمتی دو بازیکن تیم شهر خودرو بودند که با مجید جلالی سرمربی گل‌گهر سیرجان پیش از آغاز بازی دیدار گرمی داشتند.

* یحیی گل‌محمدی و مجید جلالی در کنار زمین با یکدیگر خوش و بش کردند. همچنین حمید مطهری مربی تیم شهر خودرو که سابقه همکاری با مجید جلالی را داشت با او پیش از آغاز بازی دیدار کرد. 

* اعضای کادر فنی گل‌گهر در یک صحنه به تصمیم داور به شدت معترض شدند. 

* داور چهارم برای این بازی دو دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

ببینید:

خلاصه بازی شهرخودرو 1 - 0 گل‌گهر/ ویدیو

تگ ها


شهر خودرو گل گهر شهر خودرو گل گهر هفته هشتم لیگ نوزدهم هفته هشتم لیگ برتر ایران هفته هشتم لیگ برتر لیگ برتر ایران گل گهر شهر خودرو شهر خودرو-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال