شهنازی: مردم به خاطر نتایج تیم والیبال شهرداری ارومیه، ناراحت و سرخورده هستند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مردم به خاطر نتایج تیم، ناراحت و سرخورده هستند ولی ما برای خروج از این روند و بحران به کمک و حمایت آنها نیاز داریم ......

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مردم به خاطر نتایج تیم، ناراحت و سرخورده هستند ولی ما برای خروج از این روند و بحران به کمک و حمایت آنها نیاز داریم.

ناصر شهنازی مدال در مورد شرایط تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ارومیه با دیگر شهرهای ایران تفاوت دارد و مردم توقع به جا و علاقه زیادی به والیبال دارند. سیاست باشگاه نیز در فصل جاری این بوده که تیمی بومی و متفاوت نسبت به سال‌‌های قبل روانه لیگ کند.

او ادامه داد: تیم نتایج خوبی در لیگ نگرفته است و در هفته گذشته 2 باز متوالی را به حریفان واگذار کردیم. هدف من این است که شرایط روحی و روانی تیم را از حالت فعلی خارج کنم چون ذهن بازیکنان، آماده شکست است. راه حل خروج از این بحران، فقط تمرین است و این موضوع وظیفه ما را سنگین می‌کند.

شهنازی گفت: از زمانی که من مسئولیت تیم را قبول کردم، 2 بازی انجام دادیم که اگرچه نتیجه را واگذار کردیم ولی عملکرد نسبتاً خوبی داشتیم. اگر فرصت بیشتری برای تمرین در اختیار داشتیم، نتایجی بهتر کسب می‌کردیم. من از مردم ارومیه به خاطر این 2 شکست عذرخواهی می‌کنم. کار ما نیاز به زمان دارد چون بازیکنان تیم، پتانسیل بهتر شدن را دارند. باید روی آنها زیاد کار شود تا تیم به شرایط عادی بازگردد. می‌دانم که مردم به خاطر نتایج تیم، ناراحت و سرخورده هستند ولی ما برای خروج از این روند و بحران به کمک و حمایت آنها نیاز داریم.

سرمربی جدید تیم شهرداری ارومیه تصریح کرد: اگر بازیکنان بتوانند خودشان شرایط را تغییر دهند، نیازی به جذب بازیکن نداریم و من هم ترجیح می‌دهم با همین بازیکنان به کارم ادامه دهم ولی اگر تغییری اتفاق نیفتاد باید در نیم فصل، چند بازیکن را به تیم اضافه کنیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس والیبال