شوت آسنسیو باورنکردنی بود، هنوز قهرمان نیستیم

مارسلو کاپیتان رئال مادرید به تمجید از گل نجات بخش مارکو آسنسیو برابر گرانادا پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در برنابئو موفق شد با تک گل مارکو آسنسیو بر گرانادا پیروز شود و باخت به بیلبائو در کوپا دل ری را فراموش کند. رئال به این پیروزی برای ازایش فاصله به سویای رده دومی نیاز مبرم داشت و حالا اختلاف را به شش امتیاز رسانده است.

مارسلو کاپیتان رئال که امشب ۸۰ دقیقه در میدان بود به خبرنگاران گفت:« بازی ساده در لالیگا نداریم. از دقیقه یک گرانادا کار را سخت کرد ولی صبور بودیم. یک گل زدیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم که مهمتر از هر چیزی بود. واقعیت این است که بازی عجیبی بود. در نیمه اول کمی طول کشید تا بر گرانادا مسلط شویم ولی صبوری نتیجه داد و در نیمه دوم کار را تمام کردیم. شوت آسنسیو باورنکردنی بود.»

مارسلو در ابتدای بازی از جام قهرمانی سوپرکاپ مقابل هواداران رونمایی کرد و به شدت نیز تشوی شد:« خوشحالم و پس از ۱۵ سال بازی در رئال نمی توانم چیزی جز قدردانی و تشکر از هواداران بگویم. تشویق های شان فوق العاده بود.»

قهرمانی لالیگا:« ضرب شست قهرمانی؟ خیر چون تا زمانی که قهرمانی مسجل نشده نباید از چیزی اطمینان داشت. بازی خوبی بود و خوشحالم که بردیم ولی چیزی تمام نشده است.»

تگ ها


مارسلو رئال مادرید