شوخی با گروه شکست ناپذیر ادامه دارد!

در حالی که دنیای فوتبال هنوز شگفت زده شکست سنگین لیورپول مقابل واتفورد بود، گری لینه کر دست به کار شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ملی پوش سابق انگلیس که در حال حاضر محبوب ترین چهره رسانه ای فوتبال در سراسر جهان شناخته می شود. بعد از شکست سنگین لیورپول در واتفورد که بعد از ۲۸ بازی این تیم در لیگ برتر اتفاق افتاد، پای کامپیوتر شخصی اش رفت و توییت خود را در حالت ارسال قرار داد.

حالا لیورپول در جدول رده بندی ۲۶ برد، یک تساوی و اولین شکست را به دست آورده و این اتفاق باعث شد که رکورد آرسنال غیرقابل دست یابی باشد. توپچی ها تنها تیمی در تاریخ لیگ برتر انگلستان هستند که در یک فصل کامل بدون شکست ماندند. در انگلستان ۱۳۱ سال پیش فقط تیم پرستون نورت اند این کار را انجام داده بود.

حالا بهترین فرصت برای گری لینه کر بود که شوخی خود را در اختیار همه بگذارد. او بازیکن سابق تیم هایی مثل اورتون، تاتنهام و بارسلوناست و در تیم ملی انگلیس نیز در دوره ای بهترین گلزن ملی بوده است و چهره مورد احترام در فوتبال انگلیس و محبوب بین کاربران به شمار می‌رود.

او توییت کرد: «قطعا بهترین نتیجه آرسنال در فصل!» مرحمی بعد از حذف آرسنال از لیگ اروپا برابر تیم یونانی المپیاکوس در ثانیه های پایانی وقت اضافی و افتخاری که البته صورت واقعی ندارد اما فعلا برای تیم آرسن ونگر سال ۲۰۰۳-۲۰۰۴ ثبت شده است.

نکته این است که هر تیمی از لقب شکست ناپذیر لذت می‌برد. حتی اگر امروز هیچ سایه ای از آن تیم گذشته را نداشته باشد. بنابراین خود آرسنالی ها هم در توییتر رسمی شان یک جمله ملیح را توییت کردند: «آخیش...» که این آخیش به معنای خوش شانسی برای آرسنال بود. تیمی که حداقل می‌تواند در کری های هواداری به این بنازد که تنها تیمی است که جام طلایی لیگ برتر را که به تیم های شکست ناپذیر این لیگ اهدا می‌شود، بالای سر برده است.

یورگن کلوپ بعد از مسابقه مقابل واتفورد سعی کرد تا آرامش خود را حفظ کند. او گفت: این شکست چندان مهم نیست. ما اهمیتی به این باخت نمی‍‌دهیم چرا که در بازی های زیادی پیروز شده ایم. این یک فاجعه بزرگ نیست و ما برمی‌گردیم. از این پس دوباره می‌توانیم در حالت عادی قرار بگیریم و نیازی نیست از یک رکورد بزرگ دفاع کنیم.

این جملات کلوپ به فشاری برمی‌گشت که به رکورد تیم او برای شکست ناپذیری وجود داشت. اما حالا این موضوع به پایان رسیده و کلوپ در انتظار اولین جام لیگ برتری لیورپولی ها بعد از نزدیک به ۳۰ سال است. جایزه قهرمانی لیگ، آن هم در شرایطی که منچسترسیتی نزدیک ترین رقیب این فصل سرخ های آنفیلد دیروز در ومبلی اولین جام سال را بالای سر برد.

توییت آرسنالی ها: آخیش... سپس تبریک به لیورپول بابت این روند شکست ناپذیری.

توییت گری لینه کر درباره رکورد آرسنال که با نزدیک به ۵۷ هزار لایک، فیواستار شد

بیشتر بخوانید:

کلوپ به لیورپولی‌ها: به تنظیمات اولیه کارخانه برگردید

ستاره لیورپول: به ۴ برد برای قهرمانی نیاز داریم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول فوتبال