شوخی مهدی رحمتی با کیت جدید پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان پیش از شروع مسابقه در خوش و بش با بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس کنایه‌ای به لباس جدید مشکی و صورتی‌پوشان پایتخت زد....

به گزارش "ورزش سه" سید مهدی رحمتی که سومین تجربه سرمربیگری (یک بازی رسمی و یک بازی دوستانه) خود در مقابل پرسپولیس را امروز به دست می‌آورد، در مراسم خوش و بش پیش از شروع مسابقه به دیدار یحیی گل‌محمدی و کادرفنی پرسپولیس رفت و پس از آن هم بازیکنان پرسپولیس یک به یک به دیدار مهدی رحمتی آمدند و خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند.

در این میان زمانی‌که جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس که سابقه همبازی بودن با مهدی رحمتی سرمربی پدیده را در تیم ملی و سپاهان دارد، به سوی نیمکت پدیده رفت تا جویای احوال مهدی رحمتی شود، سرمربی پدیده‌ای‌ها با لحنی کنایه‌آمیز خطاب به جلال حسینی درباره کیت جدید پرسپولیسی‌ها که برای دیدار امروز استفاده شده و در آن رنگ مشکی و صورتی به کار گرفته شده است، گفت: «سید ، از این لباس‌ها مردانه‌اش هم وجود دارد؟!».

رحمتی پس از خوش و بش گرم و صمیمی با جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا را در آغوش کشید و با دیگر بازیکنان پرسپولیس از جمله امید عالیشاه و حامد لک نیز گپ و گفتی داشت.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران سید مهدی رحمتی شهر خودرو فوتبال