شوخی نیمار با اضافه وزنش: پیراهنم گشاد بود! (عکس)

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در واکنش به انتقادهایی که از عملکرد ضعیف و اضافه وزنش شده به شوخی گفت پیراهنی که در اختیارش قرار داده شده گشاد بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، کار نیمار در بازگشت از تعطیلات تابستانی از آنچه انتظارش را داشت سخت‌تر شد. بازیکن برزیلی جز آخرین بازیکنانی بود که به تمرین پاری سن ژرمن برگشت چرا که به همراه تیم ملی برزیل در فینال کوپا آمه‌ریکا حضور داشت (که با شکست برابر آرژانتین همراه شد).

ویدیوهای منتشر شده از او در طول تابستان باعث شد که انتقادات بسیاری از شرایط بدنی و اضافه وزن او صورت بگیرد. موضوعی که در هنگام بازگشت او به پاریس نیست مایه تمسخر هم تیمی‌هایش شد.

او هفته گذشته عملکرد خوبی را در ترکیب پاری سن ژرمن به نمایش نگذاشت و در دقیقه ۶۶ جایش را به لیونل مسی داد که اولین بازی خود با پیراهن پی اس جی را انجام دهد. « بازگشت پیچیده »، « دور از آمادگی »، « بی‌اثر در بازی تیمی » و « عدم همکاری در کارهای دفاعی » از جمله انتقاداتی بود که پس از پیروزی برابر ریمس در رسانه‌های فرانسوی دیده می‌شد.

پس از پیروزی ۰-۱ برزیل برابر شیلی در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آمریکای جنوبی، شبکه‌های اجتماعی پر از اظهاراتی درباره عملکرد ضعیف نیمار شد. اکثر این انتقادات به اضافه وزن او برمی‌گشت که باعث شد او با شوخی به آن اشاره کند. نیمار پس از بازی با انتشار استوری‌هایی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تایید این که بهترین بازی ممکن را ارائه نداده، به موضوع اضافه وزن خود اشاره کرده و نوشت:« سایز پیراهن لارژ بود. من در وزن معمول خودم هستم. در بازی بعدی از آنها می‌خواهم که پیراهن مدیوم را به من بدهند.» این نوشته با شکلک‌های خنده همراه بود تا شوخ طبعی این بازیکن را به رخ بکشد.

تگ ها


نیمار تیم ملی برزیل فوتبال جهان برزیل فوتبال