شورای تامین آبادان مخالف بازی لیگ برتر نیست

شورای تامین شهرستان آبادان دلیل لغو دیدار تیم‌های صنعت نفت و پیکان نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که قرار است فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران از فردا آغاز شود، اما از همین ابتدای کار یک مسابقه به دلیل نامشخصی که سازمان لیگ هم آن را اعلام نکرده، لغو شده است.

طبق برنامه قرار بود تیم‌های صنعت نفت و پیکان تهران روز شنبه در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم بروند، اما سازمان لیگ ساعاتی قبل اعلام کرد این بازی لغو شده و در تاریخ جدیدی برگزار می‌شود.

با وجود اینکه شایعاتی مبنی بر لغو پروازهای آبادان و همچنین مخالفت شورای تامین این شهرستان برای انجام دیدار تیم‌های صنعت نفت و پیکان مطرح شده بود، اما دلیل این موضوع چنین مسائلی نیست و سازمان لیگ هنوز علت اصلی عدم برگزاری مسابقه را اعلام نکرده است. 

سید زین‌العابدین موسوی، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در خصوص انتشار خبری مبنی بر دستور شورای تامین این شهرستان مبنی بر لغو دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و پیکان در هفته اول لیگ برتر گفت: هیچ‌گونه مصوبه و دستوری از سوی شورای تامین در این خصوص صادر نشده است.

او تاکید کرد: تمام پروازهای فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان طبق پروتکل‌های بهداشتی برقرار است و در این خصوص هیچ مشکلی وجود ندارد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان سازمان لیگ برتر