شورش ستاره سویا برای پیوستن به چلسی

مدافع فرانسوی سویا با این تیم تمرین نکرد تا مشخص شود انتقالش به چلسی در حال نهایی شدن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی قهرمان فصل گذشته چمپیونزلیگ، روملو لوکاکو را از اینتر با مبلغ ۱۱۵ میلیون یورو خریداری کرده ولی ستاره بلژیکی آخرین انتقال گرانقیمت تابسانی آبی ها نخواهد بود.

باشگاه لندنی از مدت ها پیش در تلاش برای جذب جولز کُنده ستاره فرانسوی سویاست ولی هنوز نتوانسته بر سر رقم نهایی انتقال به توافق برسد. آخرین پیشنهاد چلسی ۵۰ میلیون یورو بود که توسط سویا رد شد. سال گذشته سویا پیشنهاد ۵۵ میلیون یورویی سیتی برای کنده را رد کرده بود و برای او امسال ۷۵ میلیون یورو می خواهد در حالی که بند فسخ کُنده ۹۰ میلیون یورو است.

 کُنده که دیگر هیچ تمایلی برای ماندن ندارد، دیروز با تیم تمرین نکرد و امشب سویا را در بازی برابر الچه همراهی نخواهد کرد. او حاضر نشد با کاروان سویا به الچه برود و منتظر نهایی شدن انتقالش است.

سال ۲۰۰۷ موردی مشابه در مورد دنی آلوز رخ داد و او هم حاضر نشده بود برای سویا به میدان برود و اصرار داشت راهی چلسی شود اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت او یک سال بعد به بارسا پیوست.

دیروز جولن لوپتگی سرمربی سویا در مورد کنده گفت که همه چیز را به باشگاه واگذار کرده و در مورد انتقال این بازیکن بی اطلاع است.

تگ ها


سویا فوتبال جهان سویا لالیگا فوتبال