شورش هواداران منچستریونایتد

عده‌ای از هواداران منچستریونایتد قصد دارند حین برگزاری دیدار تیم محبوبشان در اولدترافورد ورزشگاه را ترک کنند، تصمیمی که با حمایت گروه Trust نیز مواجه شده است....

به گزارش مدال، هواداران منچستریونایتد قصد دارند در انتقاد به خانواده «گلیزر» و «اد وودوارد»، در دقیقه 58 بازی خانگی بعدی تیم برابر ولورهمپتون ورزشگاه را ترک کنند. دلیل انتخاب این دقیقه از سوی هواداران شیاطین سرخ سال ۱۹۵۸ است که فاجعه مونیخ رخ داد.

در حقیقت پس از شکست 2 بر صفر برابر برنلی در خانه، هواداران بیشتر از همیشه علیه گلیزرها و وودوارد مدیر اجرایی باشگاه شعار دادند و جو ورزشگاه این هفته‌ها مسموم است.

«یان استیرلینگ» اما اعتقاد دارد وودوارد و گلیزرها پیام هواداران را دریافت کرده‌اند: «فکر می‌کنم آن‌ها پیام را دریافت کرده‌اند. قطعا وقتی چنان شعارهایی در ورزشگاه سر داده می‌شود نتیجه خواهد داشت. به نظر می‌رسد که مالکان باشگاه وجهه منفی نزد هواداران دارند و همین مسئله کار را سخت می‌کند. یک هفته دیگر تا پایان نقل‌وانتقالات زمستانی فرصت مانده که هفته سختی خواهد بود. هواداران گزینه‌های کمی دارند و همین باعث شده تصمیم بگیرند حرف خود را در ورزشگاه بزنند. آنها با ترک ورزشگاه خواهان ارسال پیام و تاثیرگذاری هستند و می‌توانیم این مسئله را درک کنیم.»

بیشتر بخوانید:

منچستریونایتد سایه چلسی را با تیر زد

منچستریونایتد 0 برنلی 2 ؛ شکست ناباورانه شیاطین سرخ در خانه

رم به دنبال جذب ستاره سابق منچستریونایتد

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ خانواده گلیزر گلیزر منچستریونایتد گلیزرها اد وودوارد فوتبال جهان اولدترافورد منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال