شورش کاپیتان کوشیلنی برای جدایی از آرسنال

لورن کوشیلنی کاپیتان فرانسوی و باتجربه آرسنال، خواهان جدایی از این تیم است و بوردو مقصد او خواهد بود...

کاپیتان آرسنال برای جدایی از این تیم با مخالفت سران باشگاه مواجه شده است.

به گزارش مدال، لورن کوشیلنی، کاپیتان آرسنال می‌خواهد از این تیم به صورت آزاد جدا شود.

به نقل از سایت گل، ظهر امروز خبری منتشر شد که هواداران آرسنال را غافلگیر کرد. کوشیلنی به عنوان کاپیتان تیم از سفر به آمریکا سر باز زده است. خبری که ناگهانی بود ولی از مدت‌ها پیش مقدماتش کلید خورده بود. داستان به خواسته نابجای کوشیلنی از باشگاه برمی‌گردد. مدافع فرانسوی به شدت مایل است به فرانسه برگردد. جایی که بوردو را خواهان خود می‌بیند. 

کوشیلنی 33 ساله که 9 فصل در آرسنال توپ زده، هنوز یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد که می‌تواند حتی برای یک فصل پس از آن هم در صورت توافق طرفین تمدید شود. با این حال لورن از باشگاه درخواست کرده رضایت نامه او را صادر کند تا بتواند با انتقالی رایگان راهی تیم بعدی‌اش که فرانسوی است، بشود. آرسنال این خواسته را نابجا می‌داند و به کوشیلنی هم اعلام کرده هرگز چنین کاری نمی‌کند و او باید به قراردادش احترام بگذارد.

آرسنال تا به امروز هیچ پیشنهادی برای کوشیلنی دریافت نکرده و مادامی هم این وضعیت ادامه داشته باشد، تغییری هم در موضع باشگاه نسبت به خواسته این مدافع فرانسوی ایجاد نخواهد شد. آرسنال قصد ندارد کوشیلنی را به طور رایگان از دست بدهد. البته این موضع باشگاه عصبانیت شدید کوشیلنی را هم در پی داشته است چرا که این بازیکن اعتقاد دارد پس از نزدیک به یک دهه حضور در جمع توپچی‌ها، این حق را دارد که به دلخواه خودش از آرسنال جدا شود. 

اخبار مرتبط:

آرسنال به دنبال ستاره تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیا

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان کاپیتان توپچی‌ها مدافع فرانسوی لورن کوشیلنی بوردو آرسنال لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال