شور و شعف و هیجان؛ تیم ملی همیشه زیباست

اولین تمرین تیم ملی با حضور نفرات اغلب جدید، مملو از قاب‌هایی هیجان انگیز بود....

به گزارش "ورزش سه"، در اولین اردوی تیم ملی ایران برای شرکت در مسابقات دور نهایی انتخابی جام جهانی قطر ۲۰۲۲، بازیکنان در گروه اول دعوت شده تماما لیگ برتری هستند. نفراتی که هر کدام در تیم‌هایشان مهره تاثیرگذاری به شمار می‌آیند و خیلی از آن‌ها تا همین چند هفته پیش با تمام وجود و با پیراهن باشگاهی‌شان مقابل هم درون زمین می‌جنگیدند.

فوتبال ایران در لیگ‌های مختلف از هلند، انگلیس و پرتغال تا قطر و امارات نماینده دارد. نفراتی که هر کدام توانایی‌های مثال زدنی‌ای دارند که باعث شده خیلی‌ها این نسل از تیم ملی را یکی از کهکشانی‌ترین تیم‌های ملی تاریخ بدانند. در اردوی این روزها بیست و دو بازیکن با کیفیت از لیگ برتر حضور دارند و طی روزهای آینده کاروانی بالای ده نفره از لژیونرها نیز به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوند.

وجود چند مهره‌ کارامد در هر پست و ترافیک بازیکن در تیم ملی دغدغه شیرین و سختی را برای کادرفنی ایران برای انتخاب لیست نهایی بازیکنان به وجود آورده است. قطعا از نفرات حاضر در اردوی مینی کمپ که خیلی از آنها برای اولین بار فرصت حضور در اردوی تیم ملی را یافته‌اند تعداد زیادی خط خواهند خورد. با این حال تلاش هر یک از بازیکنان و تمرینات با نشاط آن‌ها هیجان و شور خاصی را در کمپ تیم ملی رقم زده است. اتفاقی که سبب می‌شود بازیکنان با انگیزه زیاد برای حضور در لیست نهایی تلاش کنند و هر کدام که برای ایران به میدان برود اجازه از دست رفتن امتیازات را به هیچ تیمی ندهد.

در یکی از تمرینات روز گذشته تیم ملی تعدادی از بازیکنان کاور پوش شدند و با تقسیم شدن به دو گروه به تمرین حفظ توپ با دست و پاس دادن آن به هم‌تیمی خود پرداختند.

در این میان پرش‌های بازیکنان بلند قامتی مثل محمدرضا اخباری و سیاوش یزدانی جالب بود و از آن طرف تلاش‌های فرشاد احمدزاده با قامت کوتاه‌تر برای تصاحب توپ از آن‌ها صحنه‌های جالبی را به ثبت رساند.

این روزها در غیاب لژیونرها، بازیکنانی در تیم ملی تمرین می‌کنند که به هرحال ستاره‌های لیگ برتر ایران محسب می‌شوند و در تلاش هستند تا توجه اسکوچیچ را به خود جلب کنند بلکه شانس بازی با پیراهن تیم ملی را به دست آورند.

تگ ها


تیم ملی ایران