شور و نشاط در اردوی پرسپولیسی ها

برانکو ایوانکوویچ امیدوار است همچون فصل گذشته بازیکنانش از اردوی اوکراین به خوبی برای آماده سازی خود برای فصل جدید سود ببرند ......

برانکو ایوانکوویچ امیدوار است همچون فصل گذشته بازیکنانش از اردوی اوکراین به خوبی برای آماده سازی خود برای فصل جدید سود ببرند.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: سرمربی کروات سرخپوشان همچون فصل گذشته تیمش را در حالی راهی اوکراین کرده که اینبار تیم کامل تری را در اختیار دارد و این امیدواری را در نزد سرخپوشان برای استارتی قدرتمندانه تر نسبت به فصل گذشته شکل می دهد.
در جمع بازیکنان تازه وارد گادوین منشا و خلیل زاده آماده ترین نفرات این تیم محسوب می شوند که البته مهاجم نیجریه ای با گل دیدنی خود در دیدار اول تدارکاتی مقابل کولوس امیدواری را نزد این تیم افزایش داده است. برانکو البته طبق وعده ای که داده بود صادق محرمی را نیز به همراه خود راهی این اردو کرد تا مجوز حضورش در جمع ملی پوشان جوان را صادر نکند. در غیاب کمال کامیابی نیا نیز محسن ربیع خواه توانسته همچون فصل گذشته تا حدود زیادی خواسته های برانکو ایوانکوویچ را برآورده کند و در سمت دیگر نیز محمد انصاری با رهایی از مصدومیت در جمع بازیکنان حاضر شود.
در نهایت این روزها اردوی آماده سازی سرخپوشان در اوکراین علیرغم فشار زیادی که با دو نوبتی بودن تمرین و شرایط اردویی به بازیکنان وارد کرده، آنها با اعتماد بالا به برانکو ایوانکوویچ در صدد برآورده کردن خواسته های او هستند تا بتوانند به عنوان مدعی و مدافع عنوان قهرمانی در فصل هفدهم نیز شرایط مثبتی برای خود شکل دهند.

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال