شوک بزرگ به بارسا؛ بازگشت نیمار منتفی شد+ عکس

با اقدام اخیر نیمار جونیور ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، بسیاری از هواداران باشگاه بارسلونا شوکه و نسبت به بازگشت او به نیوکمپ دچار ناامیدی شدند....

به گزارش مدال؛ شایعات جدایی «نیمار جونیور» کماکان ادامه دارد اما او امروز تصمیم گرفت بر خلاف روند روزهای گذشته، به تمرینات تیمش بازگردد و منتظر روشن شدن آینده‌اش بنشیند.

ستاره برزیلی امروز به تمرینات پاری‌سن‌ژرمن بازگشت و با آغوش گرم «توماس توخل» و هم‌تیمی‌هایش روبه‌رو شد. جالب‌تر اینکه مدیرورزشی PSG بعد از این اقدام نیمار، خروج ستاره برزیلی را از پاریس منتفی قلمداد کرد تا شوک بزرگی به هواداران بارسلونا و مسئولان این تیم وارد شود چرا که آنها نسبت به جذب نیمار تا چند روز پیش بسیار امیدوار بودند و حالا باید شاهد سپری شدن یک فصل دیگر بدون او باشند.

 

 

 

رسانه‌های نزدیک به بلوگرانا نیز این انتقال را غیرممکن دانستند و مدعی شدند نیمار برای بهبود شرایط خود در پاریس از آبی‌اناری‌ها سواستفاده کرده است.

بیشتر بخوانید:

پروژه نیمار؛ نبرد حیثیتی میان غول‌های اسپانیایی

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن نیمار بارسلونا بازگشت نیمار به بارسلونا آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال