شوک بزرگ به لیورپول و هودارانش

یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول با عدم صحبت در خصوص تمدید قرارداد خود با سرخ‌پوشان مرسی‌ساید، از استراحت یک ساله‌اش پس از حضور در آنفیلد خبر داد....

شوک بزرگ به لیورپول و هودارانش

به گزارش مدال؛ تنها چند روز حضور روی نیمکت لیورپول کافی بود تا «یورگن کلوپ» به چهره محبوب سکوهای سرخ آنفیلد تبدیل شد، سرمربی‌ای که در سال 2015 پا به بندر لیورپول گذاشت، با این تیم تا سال 2022 قرارداد امضا کرد و  فصل گذشته توانست تیمش را به قهرمانی اروپا برساند.

کلوپ امروز یک بار دیگر درباره آینده‌اش صحبت کرد، صحبت‌هایی که البته شوک بزرگی به لیورپول و هوادارانش وارد کرد: «من انرژی زیادی دارم اما یک مشکل در این میان وجود دارد و آن این‌ست که نمی‌توانم "مقداری" کار کنم. یا باید صفر باشم یا صد. زمانی که بفهمم نمی‌توانم بیشتر از این کار کنم یک سال استراحت خواهم کرد.»

کلوپ در ادامه صحبت‌هایش گفت: «پس از یک سال استراحت تصمیم جدیدی خواهم گرفت. بعد از یک سال انرژی‌ام بازیابی می‌شود و می‌توانم به شکل دل‌خواهم مربیگری کنم.»

این در حالی‌ست که از چندی پیش زمزمه‌های حضور کلوپو در راس تیم ملی آلمان و سپس باشگاه بایرن مونیخ به گوش می‌رسد و همه منتظر مقصد بعدی او پس از لیورپول هستند.

اما خبر بد برای هواداران لیورپول این‌ست که سرمربی آلمانی در هیچکدام از صحبت‌هایش احتمال تمدید قرارداد بعد از 2022 را مطرح نکرده و همین امر نشان از جدایی مسیر آنها در 3 سال آینده می‌دهد، خبری که شوک بزرگی برای لیورپول و هوادارانش خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

کلوپ علیه سوداگری باشگاه‌های بزرگ اروپا

تگ ها


سرخپوشان مرسی‌ساید قرارداد یورگن کلوپ یورگن کلوپ لیورپول عدم تمدید قرارداد کلوپ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان تمدید قرارداد کلوپ لیگ برتر فوتبال