شوک بزرگ در بازار نقل‌وانتقالات؛ پوگبا در یک قدمی رئال؟

پل پوگبا هدف اصلی رئال مادرید در تابستان بود، انتقالی که به نظر می‌رسید پرونده‌اش بسته شده باشد اما حالا برادر ستاره فرانسوی بازار نقل‌وانتقالات را در شوک بزرگی فرو برد....

پل پوگبا هدف اصلی رئال مادرید در تابستان بود، انتقالی که به نظر می‌رسید پرونده‌اش بسته شده باشد اما حالا برادر ستاره فرانسوی بازار نقل‌وانتقالات را در شوک بزرگی فرو برد.

به گزارش مدال؛ «پل پوگبا» که از ابتدای شروع نقل‌وانتقالات تابستانی تمایلش به پیوستن به رئال مادرید و حضور در لالیگا را علنی کرده بود هنوز به خواسته خود نرسیده و با توجه به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات در انگلیس به نظر می‌رسید که این انتقال دیگر انجام نشود. با این حال اکنون «ماتیاس پوگبا» برادر ستاره فرانسوی باز هم روی آتش شایعات انتقال برادرش به رئال مادرید بنزین ریخت و آن را شعله‌ور ساخت.

برادر پوگبا در مصاحبه‌ای با «مارکا» گفت: «همه می‌دانند که برادرم خرید بزرگی برای رئال مادرید و زیدان خواهد بود. رئال و منچستریونایتد باید در روزهای باقیمانده صحبت کنند. نمی‌دانم در این چند روز چه اتفاقی خواهد افتاد اما در فوتبال هرگز نمی‌توانید اتفاقی را پیش‌بینی کنید. زیدان همیشه از برادرم تعریف کرده و این یک افتخار است! رئال مادرید همواره به زیدان گوش می‌کند و به دنبال پل است. با توجه به خبرهایی که شنیده‌ام می‌توان به این انتقال در روزهای باقیمانده امیدوار بود.»

در ادامه از ماتیاس درباره علاقه پل به بارسلونا در کودکی و حالا رویایش برای بازی در رقیب سنتی بارسلونا پرسیده شد و او چنین جواب داد: «ما حرفه‌ای هستیم. آنچه در کودکی به آن فکر می‌کردیم اکنون چندان اهمیت ندارد. او باید جایی برود که بهترین شرایط را داشته باشد. ما باید محبت‌های مادرمان را جبران کنیم.»

بیشتر بخوانید:

آلترناتیو پوگبا به رئال نزدیک شد