شوک بزرگ در منچستر؛ دخیا تمدید نمی‌کند؟

داوید دخیا به تلاش‌های مسئولان باشگاه منچستریونایتد جهت تمدید قراردادش توجهی نمی‌کند و صحبت در این خصوص را به ماه ژانویه موکول کرده است....

به گزارش مدال؛ مسئولان باشگاه منچستریونایتد درباره آینده «داوید دخیا» دچار نگرانی شدیدی شده‌اند چرا که فهمیده‌اند سنگربان اسپانیایی قصد دارد تا ماه ژانویه برای تمدید قرارداد خود صبر کند.

این در حالی‌ست که قرارداد فعلی دخیا با شیاطین سرخ تا پایان فصل آینده اعتبار دارد و با این حساب او می‌تواند در ژانویه با باشگاهی جدید پیش قرارداد امضا کند. با توجه به این مسئله، یونایتدی‌ها به شدت به دنبال تمدید قرارداد او هستند اما دخیا تصمیم ندارد خیال آنها را راحت کند. مسئولان من‌یونایتد امسال از بند اختیاری قرارداد دخیا استفاده کردند و قراردادش تا تابستان آینده تمدید شد اما تابستان آینده خبری از چنین بندی نیست.

از پاری‌سن‌ژرمن به عنوان یکی از مشتری‌های اصلی او نام برده می‌شود، باشگاهی که قصد دارد با دستمزد نجومی سنگربان اسپانیایی را به پاریس ببرد.

بیشتر بخوانید:

اشمایکل: شک نکنید که دخیا در یونایتد می‌ماند

تگ ها


داوید دخیا دخیا منچستریونایتد تمدید قرارداد دخیا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات داوید دخیا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال