شوک به استقلال؛ بازیکن خارجی آبی‌ها فسخ کرد

مدافع بلغار استقلال بعد از خلف وعده مدیران استقلال قرار داد خود را با این باشگاه فسخ کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بودروف بازیکنی است که در نیم فصل دوم با استقلال قرارداد امضا کرد و در مدتی که در استقلال حضور داشت حتی یک دلار از قراردادش از این باشگاه را هم دریافت نکرد.

بودروف در هنگام تعطیلی لیگ برتر به دلیل شیوع بیماری کرونا  ایران را به مقصد بلغارستان ترک کرد و با ارسال یک نامه از طریق وکیل خود به مدیران استقلال تا ششم فروردین فرصت داد تا بخشی از مطالباتش را دریافت  کند.

با این حال بی توجهی مدیران استقلال به درخواست این بازیکن باعث شد او از حق قانونی خود استفاده کند و شب گذشته قرار داد خود را با آبی ها فسخ کند.

بودروف در مدت کوتاهی که عضو استقلال بود اسماعیل خلیل زاده، علی فتح الله زاده و جدیدا سعادتمند را به عنوان مدیرعامل و سرپرست در این باشگاه دید اما هیچ کدام خواسته های این مدافع بلغارستان را برآورده نکردند.

نکته مهم در مورد بودروف اینکه قرار داد او با استقلال یک سال و نیمه است و قرار بود در صورت رضایت کادر فنی قرارداد این بازیکن برای فصل دوم ادامه پیدا کند اما او از حق قانونی خود استفاده کرد و قرار داد خود را با آبی ها فسخ کرد.

این مسأله سریال ادامه دار مشکلات در استقلال است که با فسخ قرارداد بودروف بیش از پیش نمود کرد؛ در این بین میلیچ و دیاباته هم دقیقا با همین مشکل روبرو هستند و اگر احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سریع فکری به حال این موضوع نکند ممکن است آنها هم قراردادهای خود را در روزهای آتی فسخ کنند.

گفتنی است قرارداد بودروف با استقلال ۱۰۰ هزار دلار بود که این بازیکن در مدت حضور در جمع آبی ها هیچ پولی دریافت نکرد.

بیشتر بخوانید:
بیرانوند: من و سیدجلال قهرمانی را از پرسپولیس گرفتیم!
منبع داخلی کنفدراسیون در ایران کیست؟

تگ ها


استقلال تهران نیکولای بودروف فوتبال ایران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال