شوک به رئال؛ غیبت راموس برابر لیورپول و بارسا

باشگاه رئال مادرید دقایقی پیش خبر از مصدومیت ران سرخیو راموس داد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس بار دیگر مصدوم شده است و این را تیم پزشکی رئال مادرید امروز تایید کرد. مصدومیت عضلانی از ناحیه ران پای چپ احتمالا باعث خواهد شد تا راموس بازی های حساس پیش روی رئال را از دست بدهد. راموس پس از نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر بیبائو هفته ها به دور از میادین بود و اخیرا توانسته بود به شرایط بازی برسد.

باشگاه رئال مادرید همچون همیشه در مورد مدت زمان دوری بازیکن مصدوم شفاف سازی نکرده است با این حال به نظر می رسد او یک ماه  قادر به همراهی رئال نخواهد بود و نمی تواند  به شرایط مطلوب برای بازی ۱۷ فروردین برابر لیورپول و سپس بازی برابر بارسا برسد.

راموس در سه بازی اخیر تیم ملی اسپانیا برابر یونان، گرجستان و کوزوو کمتر از ۵۰ دقیقه بازی کرد و شب گذشته نیز در دقیق پایانی برابر کوزوو وارد میدان شد که این مساله شگفتی زیادی را موجب شد.

به این ترتیب راموس قطعا بازی شنبه برابر ایبار را از دست می دهد و بعید است به دو بازی رفت و برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر لیورپول و سپس ال کلاسیکو نیز برسد.

این در واقع پنجمین مصدومیت فصل راموس است و او تا به اینجا ۱۸ بازی رئال را به دلیل مشکلات فیزیکی از دست داده است. راموس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از اینکه نمی تواند رئال رد این مقطع حساس همراهی کند ابراز تاسف کرد و تاکید کرد که تلاش دارد هر چه زودتر ریکاوری کند.

تگ ها


سرخیو راموس ال کلاسیکو لیورپول رئال مادرید بارسلونا