شوک به سری آ؛ مثبت شدن تست کرونای بازیکن تورینو

پیش از بازگشت تیم ایتالیایی تورینو به تمرینات، نتیجه تست کرونای یکی از بازیکنان این تیم مثبت اعلام شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با شروع تمرینات چندین تیم ایتالیایی حاضر در سری آ، در حالیکه تمرینات گروهی تیم تورینو قرار است از فردا جمعه آغاز شود، اعلام شد که نتیجه تست کووید۱۹ یکی از بازیکنان این تیم که نامش فاش نشده، مثبت بوده است.

برخی از تیمهای ایتالیایی از این هفته بعد از سپری کردن هشت هفته در قرنطینه تمرینهای خود را از سر گرفتند. این در حالی است که هنوز مشخص نیست که آیا سری آ از سر گرفته خواهد شد یا شروع دوباره این لیگ از چه تاریخی خواهد بود.

باشگاه تورینیو با انتشار یک بیانیه رسمی این موضوع را اعلام کرد. در این بیانیه چنین آمده:" در اولین آزمایش‌های پزشکی بازیکنان تورینیو، نتیجه آزمایش یکی از بازیکنان ما برای ویروس کووید۱۹ مثبت بوده است. این بازیکن در حال حاضر علائم بیماری را نشان نمی‌دهد. او فورا در قرنطینه قرار گرفت و دائما تحت نظر خواهد بود". باشگاه تورینیو جزئیات بیشتری اعلام نکرده است.

با اینکه سری آ اعلام کرده هر ۲۰ باشگاه حاضر در این لیگ خواهان از سر گیری رقابتها هستند ولی به نظر می‌رسد تورینو از جمله تیمهایی است که کمتر اشتیاقی به این شروع مجدد دارد. رئیس این باشگاه، اوربانو چایرو هفته پیش گفته بود ایتالیا از حالا باید به فکر فصل آینده باشد.

در عین حال یوونتوس دیگر تیم ایتالیایی که تمرینات خود را از روز سه‌شنبه از سر گرفته، اعلام کرد نتیجه تست کرونای پائولو دیبالا بازیکنش که از ماه مارس به کووید۱۹ مبتلا شده بود، منفی بوده است.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان سری آ کرونا سری آ تورینو فوتبال