شوک به فوتبال فرانسه؛ مرگ ناگهانی مدافع سابق PSG

رسانه های فرانسوی امروز خبر از مرگ جوردن دیاکیسه بازیکن سابق تیم های پایه پی اس جی و جوانان فرانسه دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فوتبال فرانسه امروز با خبر شوکه کننده مرگ بازیکن سابق تیم ملی جوانان این کشور روبرو شد. جوردن دیاکیسه در سن ۲۴ سالگی و در پاریس جان خود را از دست داد.

آس فوریانی باشگاه جدید این بازیکن، امروز در توئیتر، خبر ناگوار را اعلام کرد:« با نهایت تاسف و تاثر اعلام می کنیم که جوردن دیاکیسه شب گذشته در پاریس جان خود را دز دست داده است. او جولای سال پیش به جمع ما اضافه شد و به سرعت تبدیل به بازیکنی محبوب در میان هم تیمی هایش شد. اینجا همگی ما در غم از دست دادن او سوگواریم.»

دیاکیسه محصول آکادمی فوتبال پی اس جی است و تا ۲۰۱۷ برای این باشگاه در سطح جوانان بازی می کرد. او مدافع راست بود و یک بازیکن همیشه ثابت در تیم جوانان پی اس جی محسوب می شد. او سابقه بازی در تیم ملی جوانان فرانسه را هم داشت.

دیاکیسه تابستان ۲۰۱۷ راهی فوتبال سوئیس شد و سپس به فوتبال کرواسی رفت تا پیراهن باشگاه "ان کا رودس" را به تن کند. او از سال گذشته نیز برای آس فوریانی در دسته سوم فوتبال فرانسه بازی می کرد.

دیاکیسه هم نسل بازیکنانی چون توماس لمار و کیمپمبه است و در فصل ۱۴-۲۰۱۳ برای پی اس جی در لیگ قهرمانان جوانان اروپا بازی های خوبی ارائه داد. او در آن تیم، همبازی کینگزلی کومان و کوین آگوستین بود.

بیشتر بخوانید:
امربات: پیشنهاد ژاوی را برای السد رد کردم 
اینتر و رد یک پیشنهاد معاوضه دیگر برای لائوتارو 

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

تگ ها


فوتبال جهان PSG پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال