شوک به لیورپول در آستانه بازی حساس برابر تاتنهام

تیاگو آلکانتارا به کرونا مبتلا شده و جردن هندرسون نیز بیمار است بنابراین آنها در دیدار مقابل تاتنهام غایب خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، فاز جدید شیوع ویروس کرونا در قاره اروپا، لیگ برتر انگلیس را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. چند روز پیش بود که گفته شد که طی یک هفته ۴۲ تست کرونای اعضای حاضر در این لیگ مثبت شده تا نگرانی ها در این باره به اوج خود برسد.

بازی تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا به همین دلیل لغو شد و پس از آن چند مسابقه لیگ برتر انگلیس نیز به چنین وضعیتی دچار شدند. همچنین تمرین برخی تیم ها از جمله منچستر یونایتد برای مدتی به حالت تعلیق درآمد.

اگرچه یورگن کلوپ تاکید کرده بود که تمام بازیکنان این تیم واکسینه شده اند و همچنین توصیه کرد که همه این کار را انجام دهند اما حالا در آستانه دیدار حساس امشب قرمزها مقابل تاتنهام تست کرونای تیاگو آلکانتارا مثبت شده است تا به نوعی شرایط برای لیورپول نیز بحرانی شود. پیش از این مشخص شده بود که فابینیو، ویرژیل فن دایک و کورتیس جونز نیز به کرونا مبتلا شده اند.

این همه بدشانسی لیورپول برای مسابقه حساس امشب نیست چرا که این باشگاه اعلام کرده که جردن هندرسون نیز به دلیل بیماری نمی‌تواند شاگردان یورگن کلوپ را همراهی کند.

تگ ها


تیاگو آلکانتارا جوردن هندرسون لیورپول