شوک به لیگ قهرمانان آسیا؛ انصراف نمایندگان استرالیا!

سه نماینده کشور استرالیا در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، انصراف خود را اعلام کردند....

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که تیم‌های غرب آسیا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازی‌های خود را انجام داده‌اند، هنوز مسابقات منطقه شرق در مرحله گروهی برگزار نشده، نمایندگان کشور استرالیا در نامه‌ای خطاب به کنفدراسیون فوتبال آسیا انصراف خود از شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۱ را اعلام کردند؛ ۳ نماینده استرالیا از جمله سیدنی، ملبورن سیتی و بریزبان روور انصراف خودشان را از حضور در این فصل از رقابت‌ها اعلام کردند.

کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی‌های این فصل را نیز به صورت متمرکز برگزار خواهد کرد و به همین خاطر با توجه به مشکلات، نمایندگان استرالیا اعلام کردند که نمی توانند در فصل جاری به میدان بروند.  

گفتنی است دیدارهای منطقه غرب در مرحله گروهی در شرایطی برگزار شد که سه تیم ایرانی استقلال، پرسپولیس و تراکتور جواز صعود به مرحله حذفی را به دست آوردند؛ نمایندگان استرالیا در شرایط انصراف خود را اعلام کردند که تیم سیدنی در گروه H این مسابقات قرار داشت، ملبورن باید در پلی آف به مصاف سرزو اوزاکا ژاپن می‌رفت و بریزبن در مرحله مقدماتی حریف کایا فیلیپین بود.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا استرالیا