شوک به لیگ قهرمانان: شش کرونایی در الهلال و الدحیل

موارد کرونایی متعددی در دو تیم مدعی لیگ قهرمانان آسیا پیدا شده است....

به گزارش ورزش سه، رسانه های عربی خبر دادند که پنج بازیکن و کادر تیم الهلال عربستان به همراه یک بازیکن تیم الدحیل به کرونا مبتلا هستند و AFC نیز این خبر را تایید کرده است.

آنطور که رسانه های عربی نوشته‌اند، محمد البریک، سلمان الفرج، محمد الواکد، صالح الشهری ، حمد العبدان و سعود کریری موارد کرونایی در تیم الهلال عربستان هستند.

آنطور که رسانه های عربی نوشته‌اند، محمد البریک، سلمان الفرج، محمد الواکد، صالح الشهری ، حمد العبدان و سعود کریری موارد کرونایی در تیم الهلال عربستان هستند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه ای رسمی اعلام کرده است: کلیه مراقبت های پزشکی و پشتیبانی مناسب از هر دو تیم ارائه می شود و کلیه افرادی که از نظر آزمایش مثبت بوده اند تحت پیگیری پزشکی قرار می گیرند و روشهای جداسازی مطابق با الزامات ایمنی و پروتکل های Covid-۱۹ در مسابقات اعمال می شود.

همچنین در اطلاعیه ای اف سی سلامت بقیه بازیکنان تیم های مختلف تضمین نشده و احتمال دارد به زودی موارد کرونایی بیشتری در تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا پیدا شود.

الهلال چند روز پیش جشن قهرمانی خود در لیگ برتر را برگزار کرد و احتمال دارد که همین جشن بدون رعایت فاصله فیزیکی، تعداد کرونایی ها را افزایش هم داده باشد.

این در حالی است که البته هنوز نام مورد مبتلا به کرونا در تیم الدحیل روشن نشده است.

الدحیل قطر حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست و الهلال نیز باید مقابل سپاهان صف آرایی کند. ممکن است برنامه این دو تیم یا شرایط حضور آن ها دستخوش تغییر جدی بشود. باید منتظر اطلاعیه های بعدی کنفدراسیون فوتبال آسیا ماند.

تگ ها


الدحیل لیگ قهرمانان آسیا ویروس کرونا الهلال عربستان عربستان سعودی قطر فوتبال