شوک به مجارستان در آستانه رقابت‌های یورو

دومینیک سوبوسلای، ستاره مجارستانی، به دلیل مصدومیت رقابت‌های یورو را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، دومینیک سوبوسلای بازیکنی بود که با درخشش در ترکیب تیم سالزبورگ اتریش چشم بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به سمت خود جلب کرد و حتی در مقطعی گفته شد که رئال مادرید نیز خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است اما نهایتاً سوبوسلای در زمستان راهی لایپزیش شد.

از چند روز دیگر رقابت های یورو بعد از یک سال تاخیر برگزار خواهد شد و تیم ملی مجارستان در گروه مرگ مسابقات با تیم‌های فرانسه، آلمان و پرتغال همگروه است. آنها کار بسیار دشواری در مقابل قدرت های برتر فوتبال اروپا پیش رو خواهند داشت و بر اساس ‌بینی‌ها شانسی برای صعود به مرحله بعد نخواهند داشت اما در فوتبال هیچ چیز غیر ممکن نیست.

دومنیک سوبوسلای بازیکنی بود که مجارستانی ها روی درخشش این بازیکن در رقابت های یورو حساب ویژه ای باز کرده بودند اما امروز مشخص شد که این بازیکن دچار مصدومیت شده و به همین خاطر قادر نخواهد بود که تیم ملی کشورش را در رقابت های قهرمانی اروپا همراهی کند.
با این شرایط سوبوسلای مجارستان را در یورو همراهی نخواهد کرد و برای آغاز رقابت های فصل جدید فوتبال باشگاهی اروپا و حضور در ترکیب لایپزیش آماده خواهد شد.

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان مجارستان فوتبال