شوک به پرسپولیس با اولین گل تاریخی گوا

پرسپولیس در شرایطی که در دقایق ابتدایی مالکیت کامل توپ و ابتکار عمل مقابل حریف را در اختیار داشت، با دریافت گل به شوک بزرگی فرو رفت....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یحیی گل محمدی که با شش امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار دارند، در شرایطی که در دقایق ابتدایی سوار بر بازی به دنبال دستیابی به گل برتری مقابل حریف بود، با گل شوک آور حریف در موقعیت شکست قرار گرفت. آنها البته خیلی زود موفق شدند روی پنالتی که عیسی آل کثیر نصیب این تیم کرد، توسط مهدی ترابی به گل دست یابند.

گوا هند که اولین حضور تاریخی خود در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند، طی دو بازی ابتدایی خود با متوقف کردن الوحده امارات و الریان قطر به دو امتیاز با ارزش دست یافته بودند و در این بازی نیز غافلگیری بزرگی برای شاگردان یحیی گل محمدی و حامد لک شکل دادند. ضربه ایستگاهی در منطقه یک سوم دفاعی سرخ‌ها و ارسالی که به خوبی با ضربه سر شوک آور بدیا که به تور دروازه پرسپولیس چسبید و اولین گل تاریخ این باشگاه در لیگ قهرمانان را شکل داد. 

گوا با موفقیت در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان راهی مرحله گروهی و اصلی مسابقات شده است و از اینجا تاریخ سازی آنها با دستیابی به میزبانی و در ادامه کسب دو امتیاز طی دو بازی ابتدایی و در نهایت گلزنی مقابل نائب قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها دنبال شد. با این حال شاگردان یحیی گل محمدی با نمایشی تهاجمی خیلی زود توانستند این گل را جبران کنند و باید دید همانند بازی برابر الریان با یک کامبک بزرگ، شرایط را برای دستیابی به سومین برد ترتیب خواهند داد یا نتیجه به شکل دیگری رقم خواهد خورد.

تگ ها


پرسپولیس تهران گوای هند هند