شوک به پرسپولیس؛بیرانوند از دربی محروم می شود!؟

باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم حالا درگیر ماجرای تازه ای شده اند.ماجرای شایعه محرومیت بیرانوند از دربی بزرگ پایتخت....

باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم حالا درگیر ماجرای تازه ای شده اند.ماجرای شایعه محرومیت بیرانوند از دربی بزرگ پایتخت.

به گزارش مدال،در شرایطی که برخورد کاملا عصبی بیرانوند در بازی با تراکتور و برخورد شخصی او با مهاجم حریف،بار زیادی را به لحاظ روانی به واسطه محرومیت احتمالی او روی دوش پرسپولیسی‌ها قرار داده، حالا از گوشه و کنار خبر می‌رسد که کمیتۀ انضباطی قصد دارد با توجه به حرکت عصبی این دروازه بان ملی پوش به سمت هواداران تراکتور، بیرانوند را به دلیل رفتار ناشایست ورزشی در آستانۀ دربی پایتخت محروم کند!
همانطور که می دانید تصاویری از بیرانوند در فضای مجازی منتشر شده که او را در حال واکنش به هواداران حریف در حین عبور از پیست تارتان نشان می دهد. این فیلم از سوی هواداری برداشته شده که در آن لحظه نقش پاپاراتزی را انجام می دهد 

در این میان البته تمام این خبرها در حد شایعه بوده و هیچ منبع و مقام رسمی در فدراسیون فوتبال ،کمیته اخلاق و کمیته انضباطی محرومیت بیرانوند را تائید نکرده است اما همین موضوع فشار روانی فوق العاده ای را روی باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم قرار داده است.

هوادارانی که پس از جدایی برانکو از تیم شان به شدت ناراحت و خشمگین بوده و مسائل پشت پرده ناشی از هت تریک قهرمانی تیم محبوبشان را در جدایی برانکو بی تاثیر نمی دانند.از این رو هر محرومیتی می تواند به این تفکر جریان ضد پرسپولیسی بودن برخی مقامات برای مقابله با روند موفقیت پرسپولیس دامن بزند.

در همین ارتباط برخی خبرهای غیر رسمی حکایت از آن دارند که کمیتۀ انضباطی برای جلوگیری از هرگونه حرف و حدیثی،در نظر دارد تا بررسی پروندۀ بیرانوند را پس از دربی پایتخت بررسی کند.این در حالی است که فشار هوادران تراکتور و استقلال به سمتی است که پروندۀ بیرانوند زودتر از موعد مقرر مورد بررسی قرار گرفته تا این دروازه بان ملی پوش دربی حیثیتی را از دست بدهد.

حال باید منتظر بود و دید چه تصمیمی در قبال حرکات بیرانوند در جریان و بعد از بازی با تراکتور اتخاذ خواهد شد.آن هم در فضای وحشتناک ورزشگاه یادگار امام که بی گمان می تواند هر ورزشکار و مقام مسئولی را تحت تاثیر قرار دهد.

بیشتربخوانید:

خشم تراکتوری‌ها از انتشار فیلم بیرانوند!

شوک به پرسپولیس؛بیرانوند از دربی محروم می شود!؟

تگ ها


محرومیت بیرانوند از دربی پرسپولیس تراکتورسازی دربی 90