Banner

شوک به کهکشانی ها؛ ستاره رئال مشکوک به کرونا

مهاجم صرب و تازه به خدمت گرفته رئال مادرید در خصوص شایعت ابتلای او به ویروس کرونا معتقد است که از همان کیت های ریکاوری تامپکینز استفاده کرده است و علائمی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از اینکه آزمایش کرونا تامپ کینز یکی از بازیکنان بسکتبال تیم رئال مادرید مثبت اعلام شد، همه اعضای تیم رئال مادرید (هم فوتبال و هم بسکتبال) به قرنطینه رفتند. در همین حال شنیده ها حاکی از آن است که روز گذشته لوکا یوویچ مهاجم صربستانی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در همان استخری که تامپ کینز حضور داشته شنا کرده و گفته می‌شود این بازیکن هم به بیماری کرونا مبتلا شده است.


این در شرایطی است که این بازیکن چند روزی است که در تمرینات رئال شرکت نمی کند و همین موضوع باعث تقویت این شایعه شده است .


یویچ در اظهاراتی در این باره گفت:"ما امروز صبح به تمرین رفتیم ، اما از طرف باشگاه آمدند و گفتند که تا دو هفته دیگر هیچ تمرین و چیزی نداریم. همه باید در خانه باشیم و مادرید را ترک نکنیم."

یوویچ در ادامه در خصوص شایعات ابتلا به ویروس کرونا افزود : "از آنجا که من آسیب دیدم و دو یا سه روز گذشته تمرین نکردم ، از همان گروه های ریکاوری به عنوان بازیکن استفاده کرده ام که تاپکیتز استفاده کرده بود اما در حال حاضر هیچ علائمی ندارم."
یوویچ همچنین تاکید کرد:" از آنجا که من آسیب دیده ام در دو تا سه روز گذشته در تمرینات شرکت نکردم اما از همان گروه های ریکاوری به عنوان بازیکن ویروس کرونا استفاده کرده ام. " البته وی اطمینان داد که وضعیتش در شرایط عالی است. وی در پایان گفت: "من احساس خوبی دارم ، هیچ علائمی ندارم ؛ ما منتظر تصمیم باشگاه هستیم."


در حال حاضر ، تصمیمی که باشگاه رئال مادرید گرفته است متوقف کردن همه فعالیت ها و اعزام همه بازیکنان تیم ملی به خانه است. زیدان پیش از این به بازیکنان اطلاع داده بود که تا یک برنامه جدید هیچ تمرینی نخواهند داشت ، اگرچه آنها یک لیست شخصی از تمرینات بدنی را دریافت می کنند که باید در خانه انجام دهند و تنها هدفشان این است که هنگام ازسرگیری مسابقه ، وضعیت تناسب اندام خود را از دست ندهند.


لالیگا قبلاً اعلام کرده بود که فوتبال حداقل دو هفته متوقف می شود.
گفتنی است که دیدار مرحله دوم لیگ قهرمانان اروپا که مادرید روز سه‌شنبه باید انجام شود نیز توسط یوفا به تعویق افتاده و هیچ کس در این باشگاه جرات نمی کند که فعالیت عادی از سر گرفته شود.
در مورد یوویچ باید اضافه کرد که هنوز سایت باشگاه رئال مادرید واکنشی به این خبر نداشته است.

بیشتر بخوانید:

کرونا و احتمال خسارت ۷۰۰ میلیون یورویی لالیگا!

تگ ها


ویروس کرونا لوکا یوویچ رئال مادرید لالیگا فوتبال جهان Luka Jović رئال مادرید لالیگا فوتبال