شوک تارتار به پیکان؛ خداحافظی ناگهانی

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان امروز در تمرینات این تیم حاضر شد و با بازیکنان تیم خداحافظی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالله ویسی پس از مشکلاتی که در پایان پیش فصل لیگ بیستم با مدیران باشگاه پیکان پیدا کرد، به یکباره از این تیم جدا شد و در فاصله چند روز مانده تا دیدار برابر نفت آبادان در هفته اول رقابت های لیگ برتر، یکی از تیم های خودرو ساز تهران بدون مربی شد.

تلاش برای تعویق دیدار برابر نفت آبادان به همین دلیل انجام شد و این درخواست با موافقت باشگاه آبادانی و همینطور سازمان لیگ روبرو شد تا تنها دیدار معوقه هفته اول چند روز پیش از برگزاری هفته دوم در آبادان برگزار شود و نفت آبادان با برتری ۲ بر ۱ مقابل پیکان از زمین خارج شد.

چند روز بعد اما مهدی تارتار که تازه تیم را در اختیار گرفته بود، موفق شد در یک بازی خبرساز مقابل شهرخودرو که بازی اول خود را با برتری ۳ بر صفر پشت سر گذاشته بود، به برتری برسد و اولین سه امتیاز خود را دشت کند.

حالا پس از بیستمین حضور تارتار در سمت مربیگری پیکان، این مربی امروز در تمرینات تیم جدیدش حاضر شده و با بازیکنان خداحافظی کرده است.
مهدی تارتار دلیل استعفای خود را در اختیار نداشتن بازیکنان مناسب برای اجرای تفکرات خود عنوان کرده و می گوید با تیمی که بسته شده، امکان پیاده کردن تاکتیک‌های خود را ندارد و بنابراین تصمیم به جدایی گرفته است.

بیشتر بخوانید:

بافوتبال چرک بازی رابردند/پاسخ پیکان راویسی چند هفته قبل داده بود

واکنش مدیرروستا به کرونایی بودن مدیرعامل پیکان

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال