شوک خبرنگار ایتالیایی به فوتبال ایران؛استراماچونی آماده جدایی

دی‌مارزیو خبرنگار ایتالیایی در خبری مدعی شد که آندره استراماچونی در شک و تردید برای ادامه همکاری با استقلالی‌ها است و تا 48 ساعت آینده درباره ماندن یا قطع همکاری اقدام خواهد کرد....

به گزارش مدال،بنا بر اعلام جیانلوکا دی مارزیو خبرنگار ایتالیایی، استراماچونی در شک و تردید برای ادامه همکاری با آبی‌پوشان قرار دارد و به نظر می‌رسد تا 48 ساعت آینده درباره ماندن و یا استعفا از این تیم تصمیم گیری خواهد کرد.

طبق ادعای این خبرنگار که این موضوع را در سایت خود منتشر کرده است، این اتفاق در شرایطی رخ داده که وی 6 پیروزی در دیدارهای تدارکاتی برای باشگاه استقلال داشته است اما به نظر می‌رسد مشکلات در روند جذب بازیکنان جدید باعث شده تا این سرمربی پس از حدود 2 ماه و 10 روز از حضور در استقلال به فکر جدایی بیفتد.

پوچارلی (کیه وو)، درامه (آتالانتا) و میلیچ (کروتونه)، بازیکنانی بودند که نتوانستند با استقلال قرارداد ببندند. عدم توافق استقلال با هروویه میلیچ که ۲ روز است در تهران حضور دارد، باعث بروز اختلافات شدید بین استراماچونی و باشگاه استقلال شده است. 

در این خبر اشاره شده که استراماچونی شب گذشته با سران استقلال، جدل‌های زیادی داشته است

این در حالی است که یک منبع آگاه در باشگاه استقلال در این باره می گوید: استراماچونی از اینکه نتوانسته است بازیکنان مدنظرش را جذب کند کمی ناراحت است اما به زودی با او جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا سوتفاهم پیش آمده را برطرف کنیم. فکر نمی‌کنم سرمربی ایتالیایی استعفا دهد!

بیشتربخوانید:

توتومرکاتو گزارش داد؛چرا استراماچونی می‌خواهد از استقلال برود؟

تگ ها


ادعای جدایی استراماچونی از استقلال اخبار باشگاه استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال