شوک در دقیقه ۹۰؛ لیگ یک ۱۷ تیمی می‌شود؟

مدیران باشگاه گل ریحان البرز با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که این تیم در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول شرکت نخواهد کرد!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه گل ریحان البرز که یکی از باشگاه های خصوصی فوتبال ایران است و در رقابت های لیگ یک حضور دارد با انتشار بیانیه ای انصراف خود را از ادامه حضور در این رقابت ها اعلام کرد. 


باشگاه گل ریحان در سال ۱۳۹۳ با نام اکسین البرز در لیگ ۲ حضور پیدا کرده و در همان سال به لیگ یک صعود کرد. این باشگاه که در سال ۱۳۹۷ به گل ریحان تغییر نام داد  مثل بسیاری دیگر از باشگاه های خصوصی با اهداف بزرگ و جاه طلبانه ای پا به مسابقات گذاشت و با هزینه بالا چهره های سرشناسی چون فیروز کریمی ، یحیی گل محمدی، مجتبی حسینی ، علی لطیفی و محمد نصرتی را نیز روی نیمکت نشاند اما هر چه گذشت شرایط این باشگاه بحرانی تر شده وجابه جایی های مدیریتی و نیمکت نیز نتوانست آنچه در ابتدا به عنوان اهدافشان  مطرح شده بود محقق کند.

این انصراف در حالی اعلام شد که طبق برنامه سازمان لیگ قرار است روز یکشنبه هفته جاری دو تیم گل ریحان البرز و مس کرمان در کرج به مصاف یکدیگر بروند و مشخص نیست با این تصمیم مدیران گل‌ریحان، چه سرنوشتی این دیدار هفته نخست فصل جدید لیگ یک خواهد داشت. همچنین باید دید فدراسیون فوتبال و کمیته برگزار کننده مسابقات نسبت به این اتفاق و همچنین عواقب آن چه تصمیماتی را اتخاذ می‌نمایند.

تگ ها


گل ریحان البرز دسته یک لیگ آزادگان فوتبال