شوک دوم بعد از برانکو به پرسپولیسی‌ها وارد می‌شود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم خود را برای جدایی از قرمزهای پایتخت گرفته است و وکیل او در روزهای گذشته مذاکراتی را با مدیران پرسپولیس داشته است...

دروازه‌بان پرسپولیس قصد دارد فوتبال خود را خارج از ایران ادامه دهد.
به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند که تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند در ازای پرداخت مبلغی به باشگاه پرسپولیس رضایت‌نامه خود را دریافت کرده و لژیونر شود.
دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس که گفته می‌شود از باشگاه‌های ژاپنی، بلژیکی و اسپانیایی پیشنهاد دارد از طریق وکیل خود جلسات مختلفی را با ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار کرده تا بتواند مقدمات رفتن خود را فراهم کند.
ابهام در وضعیت کادر فنی پرسپولیس باعث شده تا مدیران باشگاه فعلاً با جدایی بیرانوند مخالفت کرده و حاضر نیستند به تیم‌های خواهان او پاسخ روشنی بدهند.
با این حال بیرانوند به صراحت اعلام کرده می‌خواهد فوتبال خود را خارج از ایران ادامه دهد و پولی که باشگاه پرسپولیس می‌خواهد تمام و کمال پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:

سرمربی استقلال به دنبال جذب مهاجم خارجی

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند بیرانوند و جدایی از پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال