شوک دوم به بارسا؛ نیمار در یک قدمی تمدید با PSG

یک رسانه فرانسوی مدعی شد باشگاه پاری سن ژرمن به تمدید قرارداد با ستاره بزرگ برزیلی‌اش نیمار نزدیک شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رسانه فرانسوی RMC Sport مدعی شد باشگاه پاری سن ژرمن در مذاکرات خود با ستاره برزیلی‌اش نیمار به پیشرفت قابل ملاحظه‌ای دست یافته و به نظر می‌رسد به تمدید قرارداد با او بسیار نزدیک شده است.

این بدون شک برای بارسلونا خبر بدی است چرا که به نظر می‌رسد کاتالانها همچنان به جذب نیمار در تابستان جاری علاقه‌مند هستند و به خصوص بعد از اتفاقات دیشب و واگذاری قهرمانی لالیگا به رئال مادرید به جذب ستاره‌ای در حد نیمار بیش از پیش احساس نیاز کنند.

بر اساس گزارش RMC Sport باشگاه پاری سن ژرمن از مدتی پیش مذاکراتی فشرده با نیمار و مدیر برنامه‌های او را آغاز کرده و این مذاکرات روندی مثبت داشته. مذاکره باشگاه با نیمار حول محور تمدید قرارداد فعلی او دور می‌زند و هدفش اطمینان از عدم انتقال او به بارسا است.

نیمار در حال حاضر تا سال ۲۰۲۲ با PSG قرارداد دارد ولی تلاش بارسلونا برای بازگرداندن او به نوکمپ مدیریت باشگاه فرانسوی را نگران کرده است.

البته مذاکرات بین نیمار و PSG درباره تمدید قرارداد موضوع جدیدی نیست و مدتی است که خبرهایی از آن جسته و گریخته در رسانه‌ها منتشر شده است. ولی گزارش RMC Sport مدعی است که برای اولین بار در این مذاکرات دو طرف متفق‌القولند که در روند مذاکره پیشرفتهایی بدست آمده.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال