شوک دوم به تراکتور؛ سلیمی هم در آستانه جدایی

بعد از جدایی رشید مظاهری اکنون ایمان سلیمی نیز با توجه به پیشنهاد خارجی که در اختیار دارد، به دنبال فسخ قرارداد است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایمان سلیمی، مدافع جنوبی و تاثیرگذار خط دفاعی تراکتور که دومین فصل حضور در تبریز را پشت سر گذاشته، علیرغم باقی ماندن یک فصل دیگر از قراردادش با توجه به بندی که در قراردادش وجود دارد، به دنبال جدایی از این تیم است.

طبق این بند در صورت پیشنهاد خارجی و پرداخت یک میلیارد تومان، این بازیکن می‌تواند قرارداد خود را با تراکتور فسخ کند. در این رابطه سلیمی پیشنهاد خارجی خود را به باشگاه ارائه داده و به دنبال این است با تامین یک میلیارد تومان برای حق فسخ، مراحل جدایی خود را از این تیم دنبال کند و در لیگ بعدی در فوتبال اروپا به بازی بپردازد.

مقصد سلیمی البته هنوز مشخص نشده است اما از لیگ پرتغال و یونان به عنوان هدف بعدی او یاد می‌شود و باید دید تراکتور چه تدبیری برای این موضوع خواهد داشت. 

تراکتور در نقل و انتقالات رشید مظاهری را نیز به شکلی عجیب از دست داده و البته مدیران این تیم طی چند مرحله با ارائه بیانیه‌ نسبت به این موضوع واکنش نشان داده اند.

سلیمی طی دو فصل اخیر به عنوان عضو ثابت ترکیب اصلی تراکتور به میدان رفته بود و توانسته بود نمایش موفقی از خود به جا بگذارد.

بیشتر بخوانید:

مظاهری: از تراکتور به فیفا شکایت می‌کنم

مخالفت باشگاه تراکتور با جدایی حاج‌صفی ادامه دارد

 

 

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران ایمان سلیمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال