شکاری: عاشق پرسپولیس هستم و امیدوارم بیایم

رضا شکاری لژیونر جوان فوتبال ایران در لیگ روسیه، با تایید مذاکرات با باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که به زودی این انتقال صورت گیرد...

لژیونر جوان فوتبال ایران گفت: صحبت های اولیه انجام شده و قرار است روی برخی بندها جدی‌تر بحث کنیم. با این حال امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتوانم امسال لباس تیمی که عاشق آن هستم را برتن کنم.

به گزارش مدال، لژیونر جوان فوتبال ایران که اکنون در لیگ روسیه شاغل است، به عنوان یکی از اهداف تابستانی پرسپولیس مطرح شده است. رضا شکاری که به عنوان یکی از پدیده‌های قابل اعتنای فوتبال ایران مطرح می‌شود و در تیم امید حضور دارد، به زودی مذاکرات خود را با پرسپولیس دنبال خواهد کرد و در صورت توافق به عضویت این تیم در خواهد آمد.
بازیکن سابق ذوب آهن طی ساعات آتی با حضور در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مدیرعامل این باشگاه، در صورت توافق قرارداد خود را به امضا خواهد رساند. او در این خصوص به خبرنگار ما می‌گوید: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیر برنامه‌هایم به زودی به باشگاه پرسپولیس برای انجام مذاکرات نهایی خواهیم رفت. صحبت های اولیه انجام شده و قرار است روی برخی بندها جدی‌تر بحث کنیم. با این حال امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتوانم امسال لباس تیمی که عاشق آن هستم را برتن کنم.

بیشتر بخوانید:

ربیع‌خواه با ناراحتی باشگاه پرسپولیس را ترک کرد

تگ ها


پرسپولیس رضا شکاری نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال