شکاری: مجیدی تیم ملی امید را متحول کرده است

بازیکن جنجالی این روزهای نقل‌وانتقالات ایران به اردوی تیم‌ملی امید ایران ملحق شد و از فرهاد مجیدی سرمربی جدید تیم تمجید و تعریف کرد....

بازیکن تیم فوتبال امید ایران گفت: با حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید متحول شده است.
به گزارش مدال، رضا شکاری در حاشیه اولین تمرین تیم ملی امید در تهران در جمع خبرنگاران گفت: اردوی خوبی است و تقریبا بیشتر بازیکنان به جز لژیونرها آمده‌اند. حمید استیلی هم امکانات خوبی را برای تیم مهیا کرده است. دو بازی دوستانه هم در این اردو داریم.
وی در مورد تفاوت تمرینات مجیدی با کرانچار گفت: از زمانی که مجیدی آمده تیم متحول شده است و بازیکنان به گونه‌ای تمرین می‌کنند که با هم کل‌کل دارند و تمرینات ما دیگر یکنواخت نیست و بسیار متنوع است و طبیعی است که پیشرفت هم داشته‌ایم.
بازیکن تیم امید درمورد احتمال شانس صعود تیم امید به المپیک گفت: الکی نمی‌شود گفت که به المپیک صعود می‌کنیم. کار بسیار سختی است. کادر فنی تیم عوض شده است و همین تغییر مربیان انگیزه دوچندانی به بازیکنان داده است. ما مهره‌های خوبی داریم و امیدواریم که به المپیک صعود کنیم.
شکاری در مورد اینکه باشگاه‌ها در فصل بدنسازی هستند و به نظر شما تمرینات تیم امید چگونه باید باشد، گفت: این اولین جلسه تمرین است. من هم دوست دارم تمرینات به صورت بدنسازی باشد.

بیشتر بخوانید:

رقم قرارداد میلیاردی شکاری لو رفت

تگ ها


قرارداد رضا شکار درباره رضا شکاری Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال