دلیل دور زدن پرسپولیس از زبان شکاری؛ مدیران پرسپولیس سر کارم گذاشتند!

رضا شکاری، مهاجم ایرانی روبین‌کازان روسیه که با پرسپولیس مذاکراتی برای حضور در این تیم انجام داده بود روز گذشته در چرخشی عجیب به تراکتور پیوست و قراردادی بلند مدت امضا کرد....

به گزارش مدال، رضا شکاری در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره مذاکرات قرمزها با شکاری و احتمال منتفی شدن این انتقال تحت تاثیر اظهارات سعید آذری، مدیرعامل ذوب‌آهن مطرح شد و درنهایت نیز این اتفاق رخ داد تا مشخص شود مدیران پرسپولیس قصد ریسک کردن ندارند.
آذری اعلام کرده بود به خاطر شکایت ذوب‌آهن از شکاری، این بازیکن احتمالا به‌زودی با محرومیت مواجه می‌شود و روبین‌کازان نیز با اطلاع از این ماجرا قصد دارد وی را به فروش برساند و به همین دلیل پرسپولیس از جذب وی متضرر خواهد شد.
روز گذشته شکاری با یکی از معاونان پرسپولیس مذاکره مجددی داشت تا تکلیفش مشخص شود و به وی اعلام شد که باشگاه برای مشخص شدن وضعیت، نامه‌ای به کازان ارسال کرده و شکاری باید منتظر پاسخ این نامه بماند.
با این حال شکاری به نزدیکانش اعلام کرده که طبق بررسی‌های خودش هیچ نامه‌ای از باشگاه پرسپولیس به مدیران روبین‌کازان ارسال نشده و آنها فقط به واسطه اظهارات آذری زیر بار این انتقال نرفته‌اند و او نیز که مدعی است مدیران پرسپولیس سر کارش گذاشته‌اند و از قبل پیشنهادی از تراکتور دریافت کرده بود، تصمیم گرفت خیلی زود مسیرش را تغییر دهد.
جالب اینکه آذری نیز اعلام کرده اوضاع برای شکاری تغییری نکرده و حالا خطر به جای پرسپولیس، تراکتور را تهدید می‌کند. باید منتظر ماند و دید در نهایت برنده اصلی این ماجرا پرسپولیس است یا تراکتور!

بیشتر بخوانید:

شکاری: می‌خواهم با تراکتور قهرمان شوم

رادیو مدال (۷۳): در مکالمه تلفنی زنوزی با شکاری چه گذشت؟

 

 

 

تگ ها


ذوب آهن سعید آذری نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال