شکاری: می‌خواهیم طلسم تراکتور را بشکنیم

رضا شکاری هافبک تهاجمی تیم فوتبال تراکتور از تلاش خود و هم‌تیمی‌هایش برای شکستن طلسم این تیم خبر داد....

هافبک تهاجمی تیم فوتبال تراکتور گفت:امیدوارم امسال طلسم قهرمان نشدن تراکتور شکسته شود و بتوانیم فصل را با قهرمانی به پایان برسانیم.

به گزارش مدال، رضا شکاری در خصوص آخرین وضعیت خود و تیمش اظهار کرد: خداراشکر در وضعیت خیلی خوبی قرار دارم و از وقتی که به اردوی تیم اضافه شدم، همه بازیکنان را سر حال دیدم.

وی افزود: تراکتور یک بازی دوستانه برگزار کرده و قرار است چند بازی نیز انجام دهد و من هم معتقدم که امسال، سال قهرمانی تراکتور است. 

شکاری در خصوص حضورش در تراکتور خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که به این تیم پیوسته ام، چرا که یکی از آرزوهای من بازی در تراکتور بود.

هافبک جوان و بومی تراکتور در خصوص کار کردن با دنیزلی گفت: آقای دنیزلی دانش فنی فوق العاده بالایی دارد و با هدایت ایشان، می توانیم موفق شویم؛ چرا که تمرینات متنوعی برای ما تدارک می بیند و بازیکنان نیز بسیار سرحال هستند.

شکاری درباره شرایط تیم در اردوی ارضروم گفت: کمپ پولات ریزورت ارضروم، امکانات بالایی دارد و از مدیران باشگاه تراکتور تشکر می کنم که چنین امکاناتی در اختیار ما گذاشته اند که امیدوارم بتوانیم نهایت استفاده را از این امکانات بکنیم.

اخبار مرتبط:
گزارش تمرین تراکتور/ تمرین پرفشار شاگردان دنیزلی + تصاویر

مظاهری: سال خوبی در انتظار تراکتور است/ با تمام وجود بازی خواهم کرد
 

تگ ها


رضا شکاری تراکتور تراکتورسازی بازیکنان تراکتور رضاشکاری Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال