شکاری: ۳۰۰ هزار یورو را روبین می‌دهد نه من

به تازگی دادگاه بین المللی ورزش باشگاه روبین را به پرداخت ۳۰۰ هزار یورو به حساب باشگاه ذوب آهن به خاطر حق رشد رضا شکاری محکوم کرده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن فعلی تیم گل گهر بعد از درخشش در ترکیب تیم ملی جوانان در جام جهانی ۲۰۱۷ مورد توجه باشگاه روبین قرار گرفت و راهی این تیم روسی شد. هر چند در خششی در ترکیب این تیم نداشت و مجبور به بازگشت به ایران شد و هم اکنون هم در تیم گل گهر توپ می زند. خبراینطور عنوان شد که باشگاه روبین ورضا شکاری به پرداخت این مبلغ به حساب باشگاه ذوب آهن محکوم شدند اما رضا شکاری می گوید این پول باید توسط روس ها به باشگاه ذوب آهن پرداخت شود و این رای علیه او نیست. 

هافبک گل گهر در این باره می گوید: سعید آذری در اصفهان به من خیلی لطف کرد و به گردنم خیلی حق دارد اما به خاطر باشگاه ذوب‌آهن باید کارش را می‌کرد. من در این ماجرا دخالت نمی‌کردم اما به تازگی‌ متوجه شدم ۱۱۵هزار یورویی که ذوب‌آهن قبلا دریافت کرد، حق رشد (حق آموزش) من بوده ولی فکر می‌کردم پول رضایت‌نامه‌ای است  که در قرارداد نوشته بودیم. به هرحال حکم به نفع باشگاه ذوب آهن صادر شد. باشگاه روبین کازان به پرداخت ۳۰۰هزار یورو محکوم و جریمه شد. این رای برای من هیچ محرومیت و تبعاتی ندارد. با این‌حال آن‌ها هم حق اعتراض دارند و ذوب‌آهن به این راحتی نمی‌تواند پول را بگیرد.

رضا شکاری در پاسخ به این سوال که احتمالا فیفا به خاطر رای دادگاه بین المللی ورزش رای جدیدی را علیه او صادر خواهد کرد؛ گفت: من دراین باره چیزی نشنیده ام. اگر موضوعی بود حتما به من اطلاع داده می شد. پرونده از سوی فیفا مختومه شده و دادگاه بین المللی ورزش در مورد آن رای صادر کرده است. بعید می دانم پرونده دوباره به فیفا برگردد و رای تازه ای در خصوص این پرونده صادر شود.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران رضا شکاری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال