شکار بزرگ قهرمان اروپا از اتلتیکو مادرید

سائول نیگز هافبک ملی پوش اتلتیکو از بایرن مونیخ قهرمان اروپا، پیشنهاد خوبی دریافت کرده و به باشگاه مادریدی اطلاع داده است که در پایان فصل جدا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، چند ماه پیش بود که سائول نیگز ستاره اتلتیکو با انتشار یک توئیت گفت که یک خبر مهم دارد و اینکه قرار است باشگاه جدیدش را معرفی کند. اتفاقی که باعث گمانه زنی های بسیاری شد.

بسیاری از منچستریونایتد به عنوان مقصد بعدی سائول نام بردند؛ چرا که باشگاه انگلیسی از مدت ها پیش در صدد جذب این بازیکن است اما واقعیت چیز دیگری بود و سائول ۴ روز پیش فاش ساخت که در شهر زادگاهش الچه یک باشگاه تاسیس کرده و قصد پرورش استعدادها را دارد.

اگر خرداد ماه خبر جدایی سائول یک شوخی بزرگ بود اما به نظر او حالا تمایلی جدی برای انتقال به باشگاهی دیگر دارد.

طبق ادعای مانو سانز خبرنگار نشریه آاس، سائول از بایرن مونیخ پیشنهاد بسیار خوبی دارد و به سران باشگاه نیز اطلاع داده است که فصل بعد به مونیخ خواهد رفت.

ساوئل فصل جاری ۱۸۸۷ دقیقه برای اتلتیکو به میدان رفته اما در ۹ بازی از سوی دیه گو سیمئونه تعویض شده است. او در ۲۱ بازی از ۳۶ بازی روخی بلانکو فرصت بازی پیدا کرده است. درخشش مارکوس یورنته و توماس لمار باعث شده تا سائول جایگاه سابق خود در اتلتیکو را از دست رفته ببیند.

او سال ۲۰۱۷ قراردادش را تمدید کرد و رقم فسخ او ۱۵۰ میلیون یورو است ولی اتلتیکو با دریافت مبلغی بین ۳۵ تا ۵۰ میلیون یورو به وی اجازه جدایی خواهد داد.

تگ ها


بایرن مونیخ سائول نیگز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان فوتبال