شکار بزرگ یونایتد از یوونتوس در زمستان

مسئولان باشگاه منچستریونایتد درصدد هستند به منظور تقویت خط حمله خود در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی مهاجم کروات و گلزن باشگاه یوونتوس را جذب کنند....

مسئولان باشگاه منچستریونایتد درصدد هستند به منظور تقویت خط حمله خود در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی مهاجم کروات و گلزن باشگاه یوونتوس را جذب کنند.

به گزارش مدال، منچستریونایتد با جدایی «روملو لوکاکو» در خط حمله خود دچار مشکلات عدیده‌ای شده و حالا قصد دارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی این نقصیه را رفع کند.

در همین راستا «اوله‌گونار سولسشر» سرمربی شیاطین سرخ، «ماریو مانژوکیچ» را راه‌حلی موقت اما کارآمد برای بالا بردن کیفیت خط حمله خود پس از جدایی لوکاکو می‌داند. سرخ‌های شهر منچستر در تابستان هم برای جذب مهاجم کروات اقدام کرد اما نتوانستند با بازیکن و باشگاهش به توافق برسند.

طبق گفته «گل» اما شیاطین سرخ از جذب او دلسرد نشده‌اند و در زمستان باز هم برای انتقال او به اولدترافورد تلاش خواهند کرد؛ تلاشی که البته بر اساس شنیده‌ها 9 میلیون پوند خرج برای آنها می‌تراشد چرا که یوونتوس مهاجم خود را با رقمی کمتر نخواهد فروخت.

مانژوکیچ که در لیست فروش «مائوریتسیو ساری» قرار گرفته، در اوایل فصل جدید با باشگاه‌های قطری در حال مذاکره بود اما حالا ممکن است زمستان سر از اولدترافورد در بیاورد.

بیشتر بخوانید:

واکنش جالب سرمربی منچستریونایتد به انتقادات روی کین

بوفون به خاطر عدم کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شکرگزاری کرد!

تگ ها


ماریو مانژوکیچ ماریو مانژوکیچ منچستریونایتد مانژوکیچ منچستریونایتد منچستریونایتد شیاطین سرخ بانوی پیر بیانکونری یوونتوس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس سری آ سری آ لیگ برتر فوتبال