شکار رویایی PSG برای ماندنی کردن امباپه

پی اس جی برای راضی کردن کیلیان امباپه به تمدید قرارداد قصد یک شکار بزرگ را دارد ولی این شکار، یک بازیکن نیست....

به گزارش "ورزش سه"، ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی از شایعات جدایی کیلیان امباپه و انتقال او به رئال خسته شده است. او در مصاحبه با اکیپ صراحتا گفت که هرگز امباپه را واگذار نخواهند کرد و اطمینان داد که در نهایت او قراردادش را تمدید می کند.

این در حالی است که از قرارداد امباپه تنها یک سال دیگر زمان باقی است و شاید بتوان پیام الخلیفی را نوعی تهدید تعبیر کرد. امباپه اگر قراردادش را تمدید نکند ممکن است حتی مجبور شود هفته ها از روی سکوها بازی های پی اس جی را تماشا کند.

الخلیفی همچنین گفت که امباپه حق دارد توقع تیمی برنده و بزرگ را از پی اس جی داشته باشد و تاکید کرد که قصد دارد برای فصل بعد چنین تیمی را تدارک ببیند.

طبق ادعای رسانه های فرانسوی، الخلیفی با وجود حمایت های علنی اش از لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه، قصد برکناری او را دارد چرا که معتقد است اقدامات لئوناردو همچون اخراج توماس توخل باعث عقب‌گرد باشگاه شده و یکی از دلایل عدم تمایل امباپه به تمدید نیز همین مساله است.

هدف الخلیفی عقد قرارداد با لوئیز کامپوس مدیر ورزشی پرتغالی باشگاه لیل قهرمان فصل گذشته لوشامپیوناست. کسی که زمانی مدیر ورزشی موناکو بود و در واقع یکی از کاشفان کیلیان امباپه و از دوستان نزدیک او محسوب می شود.

امباپه فصل ۱۷-۲۰۱۶ بود که در موناکو شروع به درخشش کرد و در آن مقطع کامپوس مدیر ورزشی این باشگاه بود. الخلیفی اطمینان دارد که با کامپوس، می تواند امباپه را برای تمدید قرارداد متقاعد کند. جالب اینکه رئال مادرید هم از هفته ها پیش قصد جذب کامپوس را دارد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال