شکایت اسپانسرهای مدعی از باشگاه پرسپولیس

پس از اینکه محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که قبل از دربی اعضای این تیم شارژ مالی خواهند شد، حال اخباری مبنی بر شکایت اسپانسرها از این باشگاه به گوش می‌رسد...

پس از اینکه محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که قبل از دربی اعضای این تیم شارژ مالی خواهند شد، حال اخباری مبنی بر شکایت اسپانسرها از این باشگاه به گوش می‌رسد

به گزارش مدال، در ابتدای فصل ایرج عرب برای حفظ برانکو با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد و در عین حال با اسپانسر اصلی باشگاه به اختلاف خورده بود و به همین دلیل روی به بستن یک قرارداد محرمانه با شرکت ریحان فیلم آورد وحالا همین مسئله باعث بروز مشکل جدی برای پرسپولیس در آستانه دربی شده است.
باشگاه پرسپولیس برای بلیت فروشی و اسپانسری این فصل با شرکت ایرانسل قراداد داشت که شرکت واسطه میان ایرانسل و باشگاه شرکتی با نام مپنا توسعه مبین بوده که کار بلیت فروشی را هم برعهده گرفته بود.
 باشگاه پرسپولیس در زمان ایرج عرب پس از بروز اختلافات با این شرکت اعلام کرد که قراداد خود را با مپنا توسعه مبین که تا پایان شهریور قراردادراداشته  فسخ کرده است؛اما حالا مشخص شده که چنین اتفاقی رخ نداده است.
سرخ ها در زمانی که با وجود مشکلات مالی به دنبال جور کردن پول برانکو بودند به صورت محرمانه با شرکتی به نام ریحان فیلم قراداد می بندد، که این شرکت بابت بلیت فروشی مبلغ 7 میلیارد را به عنوان پیش پرداخت به پرسپولیس پرداخت می کند.البته همه این اتفاقات با هماهنگی  هیات مدیره صورت می گیرد.
این قرارداد در حالتی به امضا رسید که باشگاه هنوز  قراردادش را با شرکت اول (مپنا توسعه مبین) فسخ نکرده بود.
موضوع از این قرار است که بعد از آنکه باشکاه با ریحان فیلم هم قراداد می بندد به دستور مقامات وزارت ورزش بلیت فروشی سرخ ها به شرکت توسعه و تجهیز داده و همین مسئله موجب شکایت ریحان فیلم از پرسپولیس می شود؛ این در حالی است که شرکت مپنا توسعه مبین هم که تا پایان شهریور قرارداد دارد پس از علنی شدن این قراداد محرمانه از سوی ریحان فیلم حالا آنهاهم قصد دارنداز باشگاه پرسپولیس شکایت کنند.
از طرفی مپنا توسعه مبین قصد دارد ظرف روزهای آینده کلیه وسایل و تجهیزاتی را که مربوط به تلویزیون پرسپولیس بوده را از وزشکاه شهید کاظمی جمع کند.
 باید دید باشکاه پرسپولیس در روزهای حساس  قبل دربی چه واکنشی به مشکلات به وجود آمده نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:

گزینه 99 درصدی قضاوت دربی پایتخت

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس ایرج عرب اسپانسر پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال