شکایت باشگاه استقلال از داور بازی با ذو‌ب‌آهن

با اعلام امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، این تیم از داور بازی با ذوب آهن به دلیل اتفاقاتی که رخ داد، شکایت خواهد کرد....

با اعلام امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، این تیم از داور بازی با ذوب آهن به دلیل اتفاقاتی که رخ داد، شکایت خواهد کرد.

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان به تساوی 2 بر 2 رسید اما کادر فنی و اعضای تیم استقلال اعتقاد داشتند گل دوم تیم حریف در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

امیر حسین فتحی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص مسابقه با ذوب‌آهن گفت: تیم ما خوب بازی کرد و دیدید با وجود اینکه در خانه حریف بازی کردیم شرایط خوبی داشتیم و تا دقیقه آخر تلاش کردیم و حتی به گل رسیدیم.

وی افزود: متاسفانه گلی خوردیم که اکثر کارشناسان معتقد هستند آفساید بوده است. من چقدر می‌توانم به این اتفاقات اعتراض کنم.بعد از پایان بازی هم به خبرنگاران در اصفهان گفتم که همه چیز دست ما نیست، ما در دقیقه 90 گل زده‌ایم، اما یکی دو دقیقه بعد گلی خوردیم که همه می‌گویند در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

فتحی تاکید کرد: آن از بازی با فولاد در تهران که به خاطر وقت اضافه گل خوردیم  و 2 امتیاز از دست دادیم، آن هم از اتفاقات بازی با نفت که منجر به اخراج اسماعیلی شد و این هم از اتفاقات بازی با ذوب‌آهن. حرفی هم نمی‌توانیم بزنیم. اصلا فدراسیون بگوید ما در مورد داوری چه بگوییم و چه کاری انجام دهیم؟

وی ادامه داد: مطمئنا روز شنبه از تیم داوری بازی با ذوب‌آهن هم شکایت خواهم کرد، اگر چه این همه شکایت و اعتراض کردیم ولی مگر فایده ای داشته است؟ ما نامه اعتراض خود را روز شنبه اول وقت به فدراسیون ارسال خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه گفت‌و‌گو با فارس در خصوص اینکه آیا دفاعیات بازیکنانی مثل یزدانی و غلامی و .... برای شهرآورد 90 را به فدراسیون ارسال کرده اند یا خیر گفت: بله این اتفاق روز چهارشنبه رخ داد. ما دفاعیات خود را به صورت مکتوب ارسال کردیم و امیدواریم تمام این دفاعیت مورد لحاظ قرار بگیرد.

فتحی در پایان در خصوص اینکه چرا رای سوپر جام سال قبل اعلام نمی‌شود گفت: واقعا خود ما هم نمی‌دانیم.ظاهرا اعلام رای و رسیدگی به این پرونده فرایند خاصی دارد که تاکنون اعلام نشده است.

ببینید:

فتحی: چندمین بازی است که چوب داوری را می‌خوریم/ ویدیو

تگ ها


امیر حسین فتحی فتحی استقلال داور استقلال داور بازی استقلال استقلال ذوب آهن ذوب آهن-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال