شکایت باشگاه نفت مسجد سلیمان از محمد بلبلی

باشگاه نفت مسجد سلیمان قصد دارد از محمد بلبلی به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد شکایت کند....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش باشگاه تراکتور با انتشار عکسی از خرید محمد بلبلی بازیکن سابق استقلال و نیم فصل اول نفت مسجد سلیمان خبر داد؛ خریدی که مدیران باشگاه نفت مسجد سلیمان معقتدند به صورت غیرقانونی انجام شده و به همین دلیل شکایت خود را بابت این موضوع به سازمان لیگ ارسال کرده اند.


سروش صالح پور سرپرست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با این موضوع اینطور به خبرنگار ما توضیح داده است:« محمد بلبلی یکبار متعهد شده بود که دیگر در باشگاه درگیری ایجاد نکند و غیبت نکند. از یکم بهمن ماه پولش آماده بوده ولی از همین تاریخ تا دیروز در تمرینات حاضر نشده بود.»


او در واکنش به فسخ قراداد بلبلی ادامه داد:« ایشان یکطرفه رفته فسخ کرده است. البته اگر تا سیزدهم در تمرینات حاضر می شد، می توانست فسخ کند ولی از یکم بهمن دیگر جواب تماس های ما را نداد. در قرادادش بندی هست که اگر در تمرینات یا بازی‌ها نباشد، قراردادش کسر خواهد شد.»


بخش پایانی حرف های سرپرست تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هم اینطور مطرح شد:« دیروز طی نامه‌ای به سازمان لیگ این موضوع را اعلام کردیم که آقای بلبلی جواب تماس های ما را نمی دهد. همین حالا هم پولشان آماده واریز است. فکر می کردیم سیزدهم به تمرین می آید ولی به تبریز رفت و امروز خبر قراردادش آمد.»

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۴۰۰ نفت مسجد سلیمان تراکتور محمد بلبلی