شکایت به دادگاه CAS آخرین چاره النصر برابر پرسپولیس است!

یک روزنامه نگار عربستانی اعلام کرد شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) آخرین راهکار باشگاه النصر در پرونده باشگاه پرسپولیس است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا سرانجام امروز به تلاش بیهوده باشگاه النصر عربستان برای تغییر نتیجه دیدار با پرسپولیس پایان داد. کمیته استیناف AFC رای کمیته انضباطی و اخلاق این نهاد را در رد شکایت النصر از پرسپولیس تایید کرد.

النصر بعد از شکست مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حذف از این رقابت‌ها، به بهانه استفاده پرسپولیس از بازیکنان غیر مجاز، به AFC شکایت کرده بود.

حالا که شکایت النصری ها در دو کمیته مختلف کنفدراسیون آسیا رد شده است، تعدادی از رسانه‌ها و هواداران این تیم اعتقاد دارند باشگاه النصر باید به دادگاه عالی ورزش شکایت کند.

«مرزوق العجمی» روزنامه نگار عربستانی یکی از نفراتی است که می‌گوید النصر باید خود را آماده شکایت به CAS کند. این روزنامه نگار در توییتر خود نوشت: «کمیته استیناف AFC شکایت النصر سعودی را رد کرد. دادگاه عالی ورزش آخرین چاره است.»

به نظر می‌رسد پافشاری سعودی‌ها برای تغییر رایی که شکایت از آن مبنای قانونی نداشته ادامه دارد و صرفاً برای کم کردن انتقاد هواداران این تیم صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات رای AFC در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

پرسپولیس فینالیست قطعی آسیا شد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال النصر عربستان تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا دادگاه عالی ورزش لیگ برتر خلیج فارس فوتبال