Banner

شکایت دردسرساز بودیمیر از پرسپولیس

ماریو بودیمیر مهاجم کروات فصل گذشته پرسپولیس که عملکرد بسیار ضعیفی را از خود برجای گذاشت، به تازگی در فیفا علیه سرخ‌پوشان پرونده‌ای باز خواهد کرد....

به گزارش مدال، بودیمیر قراردادی که با پرسپولیس داشت را فسخ کرده است و اکنون از این تیم شکایت کرده است. بخضی از مطالبات سال گذشته او نیز همچنان باقی مانده و پرداخت نشده است. ایرج عرب مدیرعامل سابق سرخ‌پوشان توجهی به پرداخت مطالبات این بازیکن نکرد و با توجه به قوانین فیفا این بازیکن می‌توانست در صورتی که تا یک ماه نتواند پولش را دریافت کند، قراردادش با باشگاه را فسخ کند و حتی مطالبات امسالش را نیز دریافت کند.
احتمال اینکه پرسپولیس در این پرونده به پرداخت 500 الی 600 هزار یورو محکوم شود، بسیار زیاد است. شکایت یودیمیر از پرسپولیس به زودی از طریق فیفا به این باشگاه ارسال می‌شود.

نکته دیگر اینکه صادق محرمی و بودیمیر بازیکن خارجی فصل گذشته پرسپولیس در تیم فوتبال لوکوموتیو روسیه همبازی شدند. محرمی به صورت قرضی راهی این تیم روسیه‌ای شده است. 

بیشتر بخوانید:

 

انصاری‌فرد به دنبال دیدار با برانکو

 

تگ ها


پرسپولیس بودیمیر شکایت بودیمیر قرارداد بودیمیر ماریو بودیمیر اخبار پرسپولیس پرسپولیس فیفا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال