شکایت رسمی فرشاد احمدزاده از بدل عادل فردوسی‌پور

فرشاد احمدزاده هافبک پرسپولیس بعد از صحبت‌های عجیب و اتهاماتی که گوران به او وارد کرد، از طریق مراجع قضایی شکایت خود را مطرح کرد....

بازیکن پرسپولیس از یک چهره طنز پرداز شکایت کرد.

به گزارش مدال، ورزش ایران امروز آبستن حواشی عجیبی بود؛ بعد از اینکه مجری برنامه تلویزیونی اظهاراتی عجیب علیه باشگاه استقلال و لوگوی آن مطرح کرد و با واکنش قاطعانه این باشگاه همراه شد، سامان گوران که چند سال قبل با تقلید صدا و حرکات چهره های ورزشی و بویژه عادل فردوسی پور در سیما مطرح شده بود و او را بدل عادل می نامیدند نیز با صحبت‌هایی جنجالی به دنبال جوابیه ای برای مجری مورد نظر بود و در این میان نیز بازیکنان پرسپولیس را مورد هدف قرار داد. بازیکنانی که یکی از آنها فرشاد احمدزاده، هافبک سرخ پوشان بود.

احمدزاده پس از شنیدن صحبت هایی که درباره خود مطرح شد گفت: من اصلا این آقا را نمی‌شناسم اما اینکه هر کسی به خودش اجازه بدهد درباره هر چیزی حرف بزند واقعا نوبر است. من از این آقا به مراجع قانونی شکایت کرده‌ام و پرونده‌ام را از طریق وکیل تا آخرین لحظه دنبال خواهم کرد تا بداند به سادگی نمی‌توان به هر کسی که خواستیم اتهام بزنیم. مطمئن باشید یک درصد هم از این موضوع و اتهامی که زده کوتاه نخواهم آمد و تا انتها این پرونده را دنبال خواهم کرد.

سامان گوران از جمله هنرپیشه ها و مجریان برنامه‌های تفریحی است که امروز در پستی اینستاگرامی با هدف قرار دادن شیث رضایی، محمد نصرتی و البته فرشاد احمدزاده اتهاماتی به این بازیکنان وارد کرد تا بدین ترتیب پاسخ مجری برنامه سلام صبح بخیر را داده باشد. مهمترین حاشیه ای که از این پست نصیب او شد ادعایی مبنی بر مزاحمت فرشاد احمدزاده در فضای مجازی برای سلبریتی‌های سینمایی بود.

اخبار مرتبط:

ملاقات عالیشاه و احمدزاده با دایی

تگ ها


فرشاد احمد زاده سامان گوران شکایت فرشاد احمدزاده عادل فردوسی‌پور فوتبال